Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Kellemes mandula illattal és kíváló minőségű olajjal. Ideális sötét és effekt lakkokhoz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jkrisztie2

2022. szeptember 25.

A legeslegjobb körömlakk lemósó a világon! Nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyire profi! Kipróbáltam tűzpiros lakkal és tényleg pillanatok alatt leszedte! Évekig Ebelint használtam, de most váltok! Meggyőzött! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Eszti115

2022. szeptember 8.

Évek óta ezt használjuk anyukámmal, megvagyunk vele elégedve. Rendesen, gyorsan lejön vele a körömlakk. Ha esetleg marad egy kis folt (pl. kék körömlakk után) a körmön akkor azt citrommal ki lehet "fehéríteni", nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

brigsi18

2022. szeptember 6.

Egyáltalán nem jó és kellemetlen az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 6.

Egyáltalán nem jó és kellemetlen az illata.

Vica48

2022. augusztus 28.

A legjobb körömlakklemosó szuper illata van.Könnyen leszedi a több rétegben felvitt lakkot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

ReginaGeorge

2022. augusztus 23.

Szupergyorsan leszedi a lakkot, nem annyira fullasztó az illata. Nekem tökéletes, árban padig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Platina890413

2022. augusztus 17.

Gyorsan leoldja a körömlakkot,jó az illata, pénztárca barát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Gyorsan leoldja a körömlakkot,jó az illata, pénztárca barát.

arvalanyamarsrol

2022. augusztus 14.

Nagyon szeretem, gyorsan leszedi a körömlakkot, nem szárítja a bőrt, és az illata is kellemes. Ezek mellett pedig megfizethető is, mindenkinek csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Kanett08

2022. július 28.

Legjobb körömlakklemosó. Minden lakkot könnyen leszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 28.

Legjobb körömlakklemosó. Minden lakkot könnyen leszed.

Szaszika94

2022. július 21.

Ár érték arányban szerintem tökéletes, nem kell percekig dörzsölgetni vele a körmöd. Én nagyon szeretem. Évek óta ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 21.

Stenico

2022. március 23.

Pontosan azt nyújtja, amit ígér. Kellemes az illata, jól leszedi még a sötét lakkokat (több rétegnél, fedőlakkal) is. Kicsit tartottam tőle, hogy az aceton miatt töredezni fognak a körmeim, de heti 1-2 használat mellett semmi bajuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 23.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Acetone 0 0