Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakklemosó gyorsan és hatékonyan távolítja el a körömlakkot. Kellemes mandula illattal és kíváló minőségű olajjal. Ideális sötét és effekt lakkokhoz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

baepsae

2018. március 22.

Szuper ár, hatékony termék, csak ezt vagyok hajlandó használni, a sötét színeket is ő hozza le a leggyorsabban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

BLili

2018. március 21.

Egy kis löttyintésnyi leviszi a több rétegű, erős színű lakkokat is. Elég erős, szúrós szaga van, de hát körömlakklemosó. Nagyon olcsó, hatékony, ezért ár-érték arányban verhetetlen. Ugyanakkor szerintem nem kíméletes a körmökkel szemben, és könnyen törnek, ha nem használok valamilyen körömerősítőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

pattelin

2018. március 20.

Véletlenül bukkantam rá, tulajdonképpen csak levettem egy lemosót a polcról. Mindenképpen acetonosat szerettem volna, ez olyan, de mégsem mar! Ugyanakkor hatékonyan tisztít, és nem csak a lakkot, hanem egyéb szennyeződéseket is eltávolítja (festék, filctoll). Az illata kellemes, nem az a maróan acetonos szag! A kiszerelése is gazdaságos! Szuper, nekem bevállt! Máskor is ilyet veszek majd! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Colormonkey

2018. március 20.

Évek óta használom, és imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Évek óta használom, és imádom.

Judinci

2018. március 19.

Ennél jobb lemosó nem létezik. És mindössze pár száz forint.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Ennél jobb lemosó nem létezik. És mindössze pár száz forint.. :)

fpanni

2018. március 19.

Olcsó és tökéletesen leviszi a körömlakkot. Meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Olcsó és tökéletesen leviszi a körömlakkot. Meggyőzött!

KovacsEszti

2018. március 17.

Olcsó, szinte örökké tart és kímélő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Olcsó, szinte örökké tart és kímélő.

Hecate

2018. március 14.

Gyorsan és tökéletesen leszedi a körömlakkot. Ha véletlenül a bőrömre meg nem mar szét, pedig érzékeny a bőröm. Az illatával elégedett vagyok és szeretem, hogy elég nagy kiszerelés, tehát gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

MikasAckerman

2018. március 12.

Én is csak dicsérni tudom, minden szempontból verhetetlen. Az illatát külön kiemelném, sokkal elviselhetőbb, mint a legtöbb lemosóé és miután elillan az acetonszag, kifejezetten kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Zood

2018. március 4.

Akármiről írtátok hogy jó a krémmánián én azt megvettem:D ezt is, és szuper! Tényleg jobb mint amiket használtam! Nagyon hamar lejön a lakk, és az illata sem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Acetone 0 0