Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 2.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arcra és szemre,alkohol nélkül. Allantoinnal és mandula olajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Timo21

2016. október 24.

Jól tisztít, de iszonyat büdös szerintem, nem is használtam el.. Olcsó ezért jó, de biztos nem veszem meg legközelebb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

KuliKali

2016. július 27.

Nem tudom,hogy őt egy újabb csomagolásban,vagy egy tesóját próbáltam ma,de kaptam egy ilyen kendőt hogy letöröljem sminkem a strandra az uncsimtól. Valamiért égetni,marni kezdte a bőröm,ráadásul a tapintása is szúrós volt. Áhh. Jól tisztított,de maradandó nyomait este is éreztem arctisztításkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Evincke

2016. július 6.

Nagyon jó kis kendő, nagyon szeretem. Teljesen eltávolította a sminkem és nem irritálta a bőröm. Sajnos az utolsó 2 db-nak elég furcsa illata lett és ki kellett dobnom, pedig a szavatossága nem járt le. Ennek ellenére újraveszem mert ennyi pénzért teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

derienart

2016. június 13.

Ár és amiatt, hogy 25 db-os igazából nagyon megéri. Viszont nekem nagyon száraz, kb. szétnyomogatom az arcom mire le tudom vele szedni a nem vízálló sminkem, és nem is szedi le maradéktalanul. Nyáron esetleg arcot felfrissíteni vagy ha nincs más jól jöhet, de nem vagyok vele elégedett. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

fuge7

2016. május 12.

Jól tisztít, nem irritál, ugyan kicsit ragacsos érzetet hagy a bőrön, de nem vészes. A kendő anyaga szintetikus tapintású, nem kellemes a bőrnek. Átlagos termék, mondjuk olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

panneszka

2016. április 6.

A vízállóspirál leszedésével meg kell küzdenie.Egyébként mindent leszed perceken belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

mano

2016. február 21.

Farsangkor kifestettem az egész fejem több réteg, sötét színű festékkel. Ez kb. 2 perc alatt eltüntette még a nyomát is. Tökéletes, jó nedvesek a kendők és szép nagyok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Teniko

2016. február 18.

Ma vettem és nagyon jó. Kellemes illata mellett nem irritál,nem csíp. Tökéletesen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Norih

2016. február 8.

A micellás-vatta kombó helyett most már csak ilyen tisztító kendőket használok. Ez nekem nagyon bevált. Pár napot kellett várnom a kipróbálásával,ugyanis volt egy sminkmentes 3 napom. Nagyon megszerettem. Tényleg nagyon jól leszedi a sminkem,vastagabb a többi kis papírvékonyságú kendőktől. Jó a 25 darabos kiszerelés,én általában mindenhol 15 db-ot szoktam látni. Illata kellemes,és tényleg elég egy fél rész,ahhoz hogy leszedje a napi sminket! Az ára is nagyon jó,többször is újrafogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

felicity94

2016. február 4.

Habár csak tegnap vettem és egyszer használtam, megelőlegezem neki az 5 csillagot. Nagyon jó illata van, megfelelően nedvesek a kendők, és ami nagyon fontos: nem hagy ragacsos nyomot az arcomon. Emellett a sminket is gond nélkül le lehet vele mosni, nem irritálta a szememet sem. Ráadásul az ára roppant kedvező. Eddig jóban vagyunk, remélem így is marad ;)

Update: Azóta is rendszeresen használom, a véleményem nem változott, egyszerűen pont olyan, amilyen nekem kell. :) Megfelelően nedves, nem irritál, tökéletesen eltávolít minden sminket, nem marad utána ragacsos az arcom, jó illata van és olcsó. Mi kell még? :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak