Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Isana Med sampon mindennapos használatra.

Az Isana Med sampon egészen a hajszálak végéig ápolja a hajat. Összetétele érzékeny fejbőrre lett kifejlesztve és mindennapos használat esetén is különösen bőrbarát. Megelőzi a haj és a fejbőr kiszáradását. Az 5,5-ös pH-érték támogatja a savvédő köpeny természetes funkcióját, a bőr és a fejbőr vitalitását. Normál és száraz bőrre. Színezőanyag nélkül. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

dlrexqs

2019. december 3.

Ennek a samponnak sikerült rendbe hoznia a fejbőrömet, úgyhogy valamit tud! Alaposan tisztít és az ára is baráti, viszont az illatával vagy inkább annak hiányával nem voltam kibékülve, illetve hajmosás után rémálom volt kifésülni a sörényemet, ezért adok csak három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Dorci94

2019. február 27.

Ez valami csoda! Ha valaki, akkor én elmondhatom, hogy ezermillió féle sampont próbáltam már... A legdrágább, professzionális fodrásznál kaphatótól elkezdve a herbáriákban árult bio cuccokig MINDENT.
Aztán rátaláltam erre. Tiszta illat, kis mennyiség is elég belőle, szilikonmentesség mi kell még? Ja és nem mellesleg nagyon olcsó, ez sem utolsó szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

rosa.love

2018. június 21.

Woww jöttem felpontozni!
Mar regebb ota hasznalom, ez az egyik legjobb sampon amit valaha probaltam! Kezdjuk ott, hogy nincs emelyito, cukros, gyumolcsos szaga, sem pedig mosószer, ferfidezodor vagy orvosi rendelo szaga. Tulajdonkeppen teljesen semleges illata van, olyan tengerviz/sós viz szeru, de semmi tobb. Igy a flakon vegere erve sem kerulget hanyinger tole, mint az osszes tobbi sampontol.
Egy borsonyi mennyiseg is masodpercek alatt felhabzik, es szuperul tisztit. A fejboromet nem bantja. Nem balzsamozok, semmilyen termeket nem hasznalok ezen kivul, megis csodas fenyes, puha lesz a hajam tole. Sportolas miatt altalaban 2 naponta hajat mosok, szoval volt mit bizonyitania. Nagyon szeretem, siman 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

Woww jöttem felpontozni!

Rommie77

2017. április 12.

Nekem is csikorog tőle a hajam, valamint gubancolódik is rendesen. Vicces dolog hajmosás után kifésülni...
Nagyon jól tisztít. Egy igazán jó balzsammal együtt használva talán elmenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Nagyon jól tisztít. Egy igazán jó balzsammal együtt használva talán elmenne.

platinakuka

2017. március 14.

Az a csikorgó hang kb a hajam sikolya 😀😀😀
El fog fogyni, de nem veszem újra.
A dm-es illata jobb, és az könnyebben habzik. Nehezebb volt kifésülni, a hajam vége pedig lisztesnek tűnt, kiszáradt tőle kicsit. Minden nap amúgy sem mosom, de nem hinném, hogy ezzel megtenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Az a csikorgó hang kb a hajam sikolya 😀😀😀
El fog fogyni, de nem veszem újra.

kicsirita

2016. november 10.

Nagyon jó sampon. Nem bántja a fejbőrömet. Minden nap hajat mosok, és ezzel a samponnal nem érzem a hátrányát. Megfelelően habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

ALettah

2016. március 12.

Az első flakon abszolút bevált, alig hittem el, hogy egy ilyen olcsó sampon csodát művelt a fejemmel: szép selymes, fényes lett a hajam, és lassabban zsírosodott. A második flakontól már nem voltam elragadtatva, de elment, megvettem harmadszor is ugyanezt, és addigra a hajam megutálta: gubancos lett tőle, fénytelen, túl száraz közvetlenül mosás után, másnapra pedig tiszta zsír.
Nem értem, hogy mi történhetett, de most már sajnos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Nem értem, hogy mi történhetett, de most már sajnos nem fogom újra venni.

viikii

2016. március 12.

Nagyon szeretem ezt a sampont,nem irritálja a fejbőrömet,alaposan tisztít,kellemes az illata.Érdemes megvenni és használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

prehalekjudit

2016. február 11.

A szép összetevői miatt vettem meg,nagyon bevált,biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

A szép összetevői miatt vettem meg,nagyon bevált,biztosan újraveszem.

butterflybabo

2015. április 24.

Most először használtam ezt a sampont, tisztítani rendesen tisztít. Majd meglátjuk mennyire zsírosítja.
Eddig a negatívum az, hogy nagyon nehezen fésülhető ki a göndör hosszú hajam, pedig utána balzsamot is használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.