Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fioretta

2021. február 6.

A kis kiszerelés miatt könnyen elfér a táskában, így útközben ideális. Az állagát kicsit hígnak találom, sokszor lecsöppent. Jól tisztít, de picit ragadós marad utána a bőr. Az illata sajnos nagyon nem tetszik, túl erős és émelygést okoz. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

violetpanther0128

2020. szeptember 23.

Állagra, illatra nekem bejött. Azért kap 4*-ot, mert pl a Brado termékeihez képest nincs fungicid hatása, az anti bakteriális hatása korlátolt, és csak szelektív virucid. Inkább csak kéztisztításhoz ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kodi

2020. június 9.

Amikor már kapható lett, vettem egy pumpás 300 ml-s verziót az irodába. Sajnos nagyon nem vált be. Fertőtlenítő hatása lehet, hogy jó, de nehezebben párolog és hagy egy kis enyhe ragacsos utánérzetet a kéz bőrén. Ami miatt azonban különösen utálom, az az illata, konkrétan hányingerkeltő, vállalhatatlan valami, rendszerint kezet mosok utána. Kár, mert a 300 ml 599 Ft-ért nagyon megérné, így azonban mégis pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

wildrose

2020. június 2.

Vállalható illatú kézfertőtlenítő gél, gyorsan és maradéktalanul elillan-felszívódik, és nem szárítja vészesen a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Barbacsek

2020. május 3.

Eddig nem igazán kézfertőtlenítő géleztem, Dettol volt nálam, de hát az manapság készlethiány ugyebár. Rossmann vagy DM saját márkást szerettem volna mindenképp, ezt lehetett hamarabb kapni, a Rossmannost. Van nagy pumpás és a kicsi is. Nem kell belőle sok, ha sokat nyomtam akkor ragadt a kezem. Ha vizes a kezem és úgy nyomok akkor is ragad. Száraz kéznél és kis mennyiséggel tökéletes. Egész jó illata van, és abszolút nem szárít. :) Ára is nagyon baráti. Jelenleg a Rossmann webáruházban lehet hozzájutni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

demeterne

2020. április 14.

Az illata nagyon jó száradás után, viszont eléggé kiszárította a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Az illata nagyon jó száradás után, viszont eléggé kiszárította a kezem.

racheldawes

2020. január 15.

Már több, mint egy éve használom a pumpás változatát az irodában. Szeretem az illatát, könnyen beszívódik és bízok a fertőtlenítő hatásában is. Nem tapasztaltam különösen, hogy szárítana, illetve irritációt sem okozott, pedig elég sokszor használom naponta. Ár-érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

GDora

2019. október 29.

Egy ideig használtam, de mindig ragacsos érzetet hagyott maga után. Van ennél sokkal jobb, ugyan ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

fanni12345

2019. augusztus 23.

Nagyon szeretem, a drogériákban az egyik legolcsóbb, mégis megfelelő minőségű. Én a sárga színűt használom, már sokadik alkalommal és tökéletes teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

ReiHUN

2019. május 17.

Elég híg és elég büdös nekem :( Én alapvetően nem szeretem annyira ezeket a kézfertőtlenítőket, de néha már "muszáj", ha az ember mondjuk utazik és nincs más. Ezt használva sem lenne gusztusom csupasz tenyérrel enni pl egy hamburgert, de kisebb fertőtlenítés szükségén jó. Egyszer egy nagyobb útra nem vittem magammal ami általában nálam van, szóval beugrottam gyorsan a boltba és ez volt a legolcsóbb. Engem zavar ez a szag, de idővel elillan. Kicsit olyan, mintha egy réteget is hagyna maga után, nem igazán tetszik. Se ezek a termékek, se ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak