Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

GDora

2019. október 29.

Egy ideig használtam, de mindig ragacsos érzetet hagyott maga után. Van ennél sokkal jobb, ugyan ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

fanni12345

2019. augusztus 23.

Nagyon szeretem, a drogériákban az egyik legolcsóbb, mégis megfelelő minőségű. Én a sárga színűt használom, már sokadik alkalommal és tökéletes teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

ReiHUN

2019. május 17.

Elég híg és elég büdös nekem :( Én alapvetően nem szeretem annyira ezeket a kézfertőtlenítőket, de néha már "muszáj", ha az ember mondjuk utazik és nincs más. Ezt használva sem lenne gusztusom csupasz tenyérrel enni pl egy hamburgert, de kisebb fertőtlenítés szükségén jó. Egyszer egy nagyobb útra nem vittem magammal ami általában nálam van, szóval beugrottam gyorsan a boltba és ez volt a legolcsóbb. Engem zavar ez a szag, de idővel elillan. Kicsit olyan, mintha egy réteget is hagyna maga után, nem igazán tetszik. Se ezek a termékek, se ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. április 19.

Nekem nagyon bevált, tetszik a kicsi kiszerelés. Az illata sem zavar. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 19.

FarkasManka

2019. április 8.

Az irodában használom (rengeteg emberrel kezet fogok) a nagyobb kiszerelésű , pumpás változatát és én nagyon szeretem. Jó illata van , nem szárít nem ragad és sokáig elég. mindig újra veszem,és a táskámban is van mindig a kisebb kiszerelésből. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

bernadettmajdan

2019. április 1.

Nagyon szeretem, jól fertőtlenít, kellemes az illata. Nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Nagyon szeretem, jól fertőtlenít, kellemes az illata. Nálam 5-ös :)

tyukanyo

2019. február 16.

Nagyon szeretem. Én csak akkor használom ha nyilvános mosdóba megyek mert amúgy nem érzek késztetést hogy mindenért fertőtlenítsek. Úgy szoktam hogy szappannal kezet mosok ( már ha van), hogy leszedjem a koszt, aztán már bent a vcben lefertőtlenítem vele a kezem.
Általában vczés után ismét szappannal mosok kezet, mert nincs baktérium fóbiám de azért intim területen nyilván nem akarok nyilvános vcben kézfertőtlenítés nélkül törölgetni :D.
Szerintem igen is fontos erről ilyen közvetlenül beszélni, mivel sajnos sokan a kézmosásig sem jutnak el vczés után nem hogy, előtte és én ezt nagyon sajnálom :/
Ja és arról nem is beszélve hogy akkor is életmentő ha nincs szappan a közelben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

eeeee

2019. január 17.

Nem rossz kézfertőtlenítő, de nem lett a kedvencem ár-érték arányban sem. Az illata alkoholos, kissé ragacsos marad és gyakori használat mellett szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

vfruzsina

2019. január 17.

Általában HiGeen márkájú kézferőttlenítőt szoktam venni, de most vettem egy ilyet. Nem nyűgözött le, néha ragacsosra szárad, illetve viszonylag gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Nekem nem valt be:( nagyon ragacsos lesz tole a kezem:( veletlenul vettem ezt a baleas helyett aminel nincs ilyen eredmeny 😢nekem csak 1csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak