Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

Dike01

2015. július 1.

Gyorsan beszívódik nem szárít, még az én extra érzékeny kezeimet sem kezdte ki és ragacsos érzetet sem hagy maga után,viszont az illatát azt nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

blackcat00616

2015. július 1.

Nem olyan erős az illata, kissé folyékonyabb, mint általában a kézfertőtlenítőké, így egyből beszívódik. Nem szárítja a kezem és kedvező ára van, mindig viszem magammal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Bonn1e

2015. június 26.

Nagyon szeretem, sokáig elég, ma vettem épp újra, akciósan, szinte ingyen volt. Én az illatát is szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Katulin

2015. június 15.

Kellemes illatú, gyorsan elillanó, hűsítő érzést biztosító termék. Praktikus a kiszerelése, ráadásul olcsó is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Dius24

2015. május 31.

Semmi bajom nincs vele jól teszi a dolgát , és kis praktikus kiszerelésű!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Semmi bajom nincs vele jól teszi a dolgát , és kis praktikus kiszerelésű!!

Regi84

2015. május 19.

Szokásos fertőtlenítő, de szerintem kicsit lassan szárad... Amúgy pozitív, higy nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

TheGirl

2015. április 23.

Nem hagy ragacsos érzetet maga után, és az illata is kellemes, és sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 23.

dylen6628

2015. február 26.

Az illata nem zavaró (nem erős alkohol szag!) és jó a tudat, hogy lefertőtleníti a kezet. Nem szárít. Szerintem elengedhetetlen egy táskába, főleg utazáskor jön jól! "Jobb érzés kezet mosni" viszont ezt a legjobb "kényszermegoldásnak" tartom. (Nagyon vészes esetben nedves kézfertőtlenítő kendővel egyszerre használva.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

punkyorange

2014. november 17.

Nem szeretem használni, ragacsos érzetet hagy maga után és nem tetszik az illata sem. Max arra jó, hogy ha kellemetlenül koszosnak érzem a kezeimet (pl. egy nyilvános mosdó kilincsének megfogása után), akkor bekenem ezzel és utána kezet mosok. De mivel így kb. felesleges használni, a maradékot az ecseteim fertőtlenítésére fordítom, az utolsó samponozáskor egy jó adagot nyomok a tenyerembe, és így tisztábbnak érzem a végeredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

kendahajadra

2014. október 9.

Az illata egész tűrhető, szépen lehozza a szennyeződéseket, de marad utána egy irritáló, ragacsos érzet a kezeimen. Ettől függetlenül messze az egyik legjobb, amit próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak