Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

Christi

2012. október 17.

hétvégén ültem a vonaton, és a velem szembe ülő láttam h fertőtleníti a kezét, már számítottam rá hogy megcsap az az alkoholos szag amilyenek általában a kézfertőtlenítőknek. És egyszercsak megéreztem valami nagyon finom illatot, mintha valami kézkrém lett volna. kiváncsi lettem hogy milyen ez a kézfertőtlenítő.szerencsére volt kis tartó vele szembe és oda letette, és megláttam hogy ez az a kézfertőtlenítő.elhatároztam hogy nekem is kell egy ilyen :) és ma meg is vettem :) imádom az illatát, nem szárít annyira mint a többi. ha elfogy biztosan újravásárolom, főleg most hogy jön majd az influenzaszezon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

eo

2012. október 14.

Szinte mindig használok valamiféle kézfertőtlenítőt, de az eddigieket, ha elővettem suliban, általában az emberek körbenéztek, hogy ki iszik vodkát vagy mi ez a szag. Most ezt sikerült megvennem, azóta (engem is meglepett) azért néznek körül az emberek, hogy minek van ilyen jó illata. Először el se hittem, hogy ezt érzik, gondoltam biztos valaki épp kézkrémezik és esetleg azt, de nem. Tényleg erre gondolnak. :) Én ezt nem is várnám egy kézfertőtlenítőtől, de örülök ennek a hatásának is. :) A mérete is ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

titus

2012. október 9.

Még csak egyszer használtam, de szerintem nincs vele semmi baj. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, nem szárít, és olyan az illata, mint régen a zöldalma illatú radírnak. Legalábbis engem arra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

sziszoka

2012. szeptember 22.

Én is többre becsülöm a szappanos,meleg vizes kézmosást,de sajnos kevés nyílvános WC-ben találni ilyet.Kénytelen vagyok használni,ha utazunk,vagy egész nap vásárolunk.Tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

zdoreebaba

2012. szeptember 2.

A Rossmanban ajánlotta tavaly Karácsony előtt a nagy vírus időszakban az eladónő. Mondom megveszem, biztosan nagyon jó. Valóban bevált, de nem túl sokat használom, mivel inkább vízzel és folyékony szappannal mosok kezet, mert én már ahhoz szoktam kiskorom óta. Csalódást nem okozott, de mosdóhasználat után inkább maradok és remélem mások is maradnak a víznél és a szappannál. Utazás közben, ahol nincs csap a közelben 1x-2x jó, de én maradok a hagyományos dolgoknál!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

átlagosnő

2012. augusztus 3.

Jobb, mint a semmi, ha fertőtleníteni kell, de nekem nem vált be. Nem tetszik, ha tiszta vízzel megmosom a kezem, akkor is tisztább érzésem van, mint ettől a kézfertőtlenítőtől. Elajándékoztam volna a húgomnak, de neki sem kellett, itt felejtette...no comment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Nicu

2012. augusztus 3.

Jó az illata, de tényleg ragad egy kicsit, míg meg nem szárad. Kicsi, így kisebb táskában is elfér. Ha nem tudok kezet mosni, ez is több a semminél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

babciika

2012. augusztus 1.

Ez az első kézferőtlenítőm, nekem nagyon tetszik: nem hagy ragacsos érzetet maga után, nagyon kellemes az illata, az ára meg nagyon pénztárcabarát :) Engem meggyőzött! apropó 249 Ft a Rossmannban... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

málnahab16

2012. július 20.

Nem rossz ez a kézfertőtlenítő,szerintem egész kellemes az illata és az ára is nagyon kedvező.Praktikus a kiszerelése,kis táskában is elfér.Azonban nekem a Higeen kézfertőtlenítő jobban bevált mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

agi.greendaygirl

2012. július 20.

hát fertőtleníteni lehet, hogy fertőtlenít, de én nem érzem tisztának a kezem tőle, sőt.. hagy valami plusz réteget a bőrön, amitől még piszkosabbnak érzem a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak