Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

Josie

2012. július 19.

A célnak teljesen megfelel. Én hiába használtam puccos, illatost azt sem szeretettem nagyon, mert eleve az ilyen dolgokkal nem szeretem a kezem bekenni. Nekem nem kellemes érzés. DE! Amire kitalálták arra nyugodtan alkalmazható, feladatát remekül ellátja. Ár-érték arányban nagyon jó. Hasznos kis termék egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

sztike

2012. július 19.

Nekem sem ragad és az illata is meglepően kellemes. Én szeretem, semmi baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 19.

Heli

2012. június 30.

Nem tudom ti mit használtatok, de nálam nem ragad és az illata is jó. Igaz, felkenéskor érezhető csak, utána elmúlik. Ennél vannak sokkal-sokkal rosszabb kézfertőtlenítők. Az előzőmnek pl. tömény pálinka szaga volt. Én maximálisan meg vagyok elégedve vele, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

kissacko

2012. május 26.

Nagyon ragadós és büdös. Ennél sokkal jobb kézfertőtlenítők is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Nagyon ragadós és büdös. Ennél sokkal jobb kézfertőtlenítők is vannak.

Orchid

2012. május 16.

Nekem nem jött be, hónapok óta csak pakolgatom ide-oda. Nehezen szívódik fel, sokáig ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Kmanci

2012. április 20.

Nagyon finom illata van, hasonlít egy régi hajwaxomra. A mérete miatt vettem meg ezt és nem pedig a HiGeent. Még csak tiszta kézen próbáltam, így nem tudom, milyen hatása van akkor, ha kézmosás helyett kell használni. Nekem nem hagy ragacsos érzetet egyébként. A lelkemet megnyugtatja majd, hogy tiszta lett a kezem, még ha ez nem is igaz 100%-ban. A semminél mindenképp jobbak ezek a kézgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Szilva

2012. március 20.

Egy másik kézfertőtlenítőnél írták, hogy a melegvíz+szappan kombinál jobbak ezek az alkoholos kézfertőtlenítők. Én nem tudom, viszont nekem bejöttek ezek is, nem mindig van alkalmam vagy lehetőségem rendesen kezet mosni, ilyenkor mindig jól jönnek. Ez a kisebb kiszerelésű még a kistáskában sem foglal sok helyet, az illata jó, és a dolgát is megfelelően teszi, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Annette

2012. március 18.

Az illata nagyon tetszik, kevés mennyiséget kell egyszerre használni belőle, ezért nekem sokáig tart, azonban kicsit ragacsos míg meg nem szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

équilibrer

2012. március 15.

A csomagolásra az van írva hogy eltávolítja a baktériumok több, mint 90%át. Nem tudom, hogy ebből mi az igaz de már az illata miatt is érdemes volt megvenni:) Viszont ragad, ami nem túl kellemes és valahogy úgy érzem a használata után mintha koszos lenne a kezem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 15.

annamarialado

2012. február 13.

JO az illata,,DE nemtudom tenyleg anyit hasznal mintha szappanal vizzel mosnek kezet??????ketelyeim vannak mi a garancia???.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak