Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Nekem nem valt be:( nagyon ragacsos lesz tole a kezem:( veletlenul vettem ezt a baleas helyett aminel nincs ilyen eredmeny 😢nekem csak 1csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

blackrose

2019. január 1.

Règen vettem egy ilyet, csak random lekaptam a polcról mert szüksègem volt rá. Az ára nagyon jó, viszont a hatása... Persze fertőtlenít, de ragacsos maradt utána a kezem. A kis kiszerelès miatt gyorsan el is fogyott, de nem is bántam,mert a ragacsos èrzès miatt nem vettem újra. Egynek elment, de van jobb is a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

ribizlike

2018. november 29.

eddigi legjobb kézfertőtlenítőm! van belőle nagyobb változat is (300 ml azt hiszem), abból szoktam újratölteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Jucuus

2018. november 27.

Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, finom az illata, praktikus kis dobozkában van, pici is elég belőle, valamint pozitívum, hogy nem szàrítja ki a bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

viviensgy

2018. október 3.

Kellemes illata van, nem ragad, könnyen el lehet kenni, nekem bejött! Ráadásul egy kis csepp elég belőle egy alkalomra, nagyon sokáig kitart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Kingucii

2018. augusztus 12.

200 Ft-ra le volt árazva a Rossmannban.
Finom illata van, nekem nem ragad, jól el kell dolgozni a kézben.
Igazából szeretem, ha van nálam kézfertőtlenítő,biztonságérzetet nyújt, ha nem tudnék kezet mosni.
A kiszerelését kevesellem,de nekem tetszik. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

200 Ft-ra le volt árazva a Rossmannban.
Finom illata van, nekem nem ragad, jól el kell dolgozni a kézben.
A kiszerelését kevesellem,de nekem tetszik. 5*!

Nileve

2018. augusztus 2.

Nem hittem volna, hogy valaha le fogok pontozni egy kézfertőtlenítőt, de őszintén szólva nekem nem igazán nyerte el a tetszésem. Furcsán szárad meg a kezemen és először tapasztalom ezt kézfertőtlenítővel kapcsolatban. Érdekesen ragacsos marad a kezem utána. Tiszta közben az érzet, meg nem is. Főleg nyaranta idegesítő ez, amikor alapból is úgy ragad az ember, hogy csak na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kence123

2018. július 16.

Praktikius táskábabedobós darab, hamar beszívódik és szerencsére az illata sem fullassztó. Jobban kedvelem a kamillás változatnál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Katie

2018. június 24.

Most bontottam fel, még csak egyszer használtam. Fura illata van, gondolom, aloe vera illat akar lenni, de nekem kicsit gyümölcsösnek tűnik. Nem szárít és nem ragad. Egész jó lesz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

kislulu

2018. június 20.

Szuper termék,rendszeresen újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Szuper termék,rendszeresen újraveszem!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak