Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

ClaryFray

2018. május 10.

Teljesen megfelelő, nem ragadsz tőle, és a szaga( hát na szerintem semelyik kézfertőtlenítőnek nem kellemes) is gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

kuci87

2018. április 6.

Jó illata van. Én nagyon szeretem. Mániás kézmosóként megnyugtatás, hogy bent a táskámban. Nem hagy ragacsos nyomot. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

kiralykislany

2018. március 17.

A pumpás változatát próbáltam, és nekem nem igazán jött be. Már egy használat után szárította a kezemet, ragadós, és nagyon erős az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Beus005

2018. március 15.

Jó illatú, egyből megszarad, nem ragad és nem szárítja a kezem, selymes is lesz tőle a bőröm. Mindig van egy ilyen a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Hecate

2018. március 14.

Kézfertőtlenítésre alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Kézfertőtlenítésre alkalmas.

SzabinaL

2018. február 19.

Kellemes az illata, állagra vizes zselés. Nagyon gyorsan szárad, de nem szárítja a bőröm. Az 50 ml-es kiszerelés pont retikülbe való méret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Anyezz

2018. január 19.

Jó ára van és nem büdös. Bármilyen kézfdrtőtlenìtőt is vesz az ember, érdemes nagy kiszerelést választani és abból adagolni a táskabarát méretű flakonba, mert sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

scintilla

2018. január 19.

300 ml-es pumpást mindig tartunk a kocsiban. Jó illatú és gyorsan elillan. Sokat utazunk, ez a gél praktikus útitársunk, újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

nicolekitti

2017. december 20.

Nekem nem igazán vált be. Nehezen szívódik fel aztán bármihez nyúlok tiszta ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

bpetra99

2017. december 18.

Nem ragad,gyorsan megszárad,de azért szívesebben maradok a kézmosásnál,persze,hogyha muszáj megteszi ez is:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak