Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

JudithBeauty

2017. december 13.

Nekem ez a termék is bevált. Pénztárosként dolgozom, és nincs lehetőség mindig kezet mosni. Ezért mindig van nálam egy flakonnal. Több márkát is kipróbáltam, és ez is jól vizsgázott.

Update: Továbbra is nagy kedvenc! Most kipróbáltam a 300 ml-es, nagy kiszerelést is, persze csak otthonra. Kellemes az aloe vera illata, nem szárít, a nagy kiszerelése is pumpás. Az 50 ml-es flakon pedig elfér egy kisebb táskában is, tehát bárhová magammal vihetem. Még mindig 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

nusysan

2017. november 20.

Első kézfertőtlenítőm és meglepően kellemes használni. Jó illata van, nem ragad, gyorsan megszárad, nem kell belőle sok és táskabarát a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Enci76

2017. november 14.

Régóta kokketáltam vele, és szerencsémre akciósan vettem meg. Az első benyomásom, hogy már az első használatnál imádtam az illatát. Hamar beszívódik, elillan. Kezem tőle firiss és üde, tisztának érzem tőle a kezem. Jó kis cucc, nagyon praktikus, még a zsebembe is elfér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Pappetra99

2017. július 8.

Nagyon szeretem ezt használni, az illata kellemes. Nem ragad , ami nagyon fontos számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Jelizz

2017. június 19.

Ez az elso kezfertotlenitom. Nagyon feltem hogy ragadni fog meg h tul eros az illata,de NEM. Taskabarat kis cucc. Alkoholos illata van ami szerencsere hamar elillan. Hamar felszivodik . Nem szarit szet. Jl jon ha nem tudok kezet mosni. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

barbonca

2017. június 6.

Ragadós, csúszós réteget hagy maga után (izzadós kéznél még rosszabb), kesernyés, rossz az íze (körömrágós vagyok, sajnos). Viszont olcsó, sokáig elég, minden táskámba befér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

kiskacsa01

2017. április 21.

Vész esetére nagyon jó, ha tehetem inkább kezet mosok, vagy nedves törlőkendővel törlöm meg. De a párom amilyen bacimániás még ezt is a kezére kell kenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Bolvarin

2017. április 9.

Teljesen elégedett vagyok vele. Olcsó, jó illata van, gyorsan beszívódik, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Yette

2017. február 14.

Nem nagyon használok kézfertőtlenítőket.
Az 50-ml-es kiszerelés igen praktikus Gyorsan "felszívódik", nincs túl erős illata ami mellesleg gyorsan el is illan, és nem hagy ragacsos érzetet.
Mindent tud amit tudnia kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Nem nagyon használok kézfertőtlenítőket.
Mindent tud amit tudnia kell.

aniim

2017. január 18.

Nagyon szeretem, olcsó, jó illata van, nem ragad, praktikus a kiszerelése, jó az állaga :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak