Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

malnaszorpii

2017. január 4.

jól végzi a dolgát, de kicsit ragacsos érzést hagy maga után, ettől még szeretem használni de van amit jobban kedvelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

x

2016. december 24.

Praktikus cucc, bár ritkán használom, de néha kerülök olyan helyzetbe, hogy kezet kéne mosni, de éppen nem megoldható. Erre a célra tökéletesen alkalmas, szerintem jó találmány, bár az antibakteriális tisztálkodószereknek megvan a maga hátulütője, de hasznosság-ártalom szempontjából a legjobbak között van, hacsak valaki nem ilyet használ egyfolytában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 24.

bettina28

2016. december 17.

Eleinte tetszett az illata de később már annyira nem. Igazából törölgetésre használtam el a végét mert nem szívesen kentem már a kezemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

LauuKovacs

2016. november 28.

Nagyon megvoltam elégedve ezzel a termékkel, újra akartam venni de nem találtam :( ezért vettem másikat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

miszi

2016. november 3.

Nagyon jó kis termék. Praktikus a mérete, kellően folyékony, viszonylag jó az illata. Az ára meg ;)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
SzTellsIt

2016. november 2.

Nagyon szeretem, rendszeresen használom. Kézfertőtlenítőhöz képest nagyon jó illatú, hamar beszívódik. Könnyen elfér a táskában. Nem hagy maga után ragadós érzetet. És nem is drága. Nálam abszolút 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

llidia

2016. október 26.

Imádom ezt a kézfertőtlenítőt!
Kedvező ár, nem az a tömény alkoholos illat...sőt kifejezetten kellemes illatú, hatásos és meg a táskában is kis helyet foglal a praktikus kicsi kiszerelése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

Imádom ezt a kézfertőtlenítőt!

erikaa

2016. október 26.

Nagyon praktikus kis termék, könnyen elfér a táskámban. Napi szinten használom, főleg megfázásos időszakban. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik a bőrömbe. Nem ragad, hidratált érzést nyújt, nem szárít és nem is irritál. A legnagyobb előnye, hogy a többi kézfertőtlenítőhöz képest nagyon jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

generalnagy

2016. október 1.

Nagyon szuper termék, teljesen meg vagyok vele elégedve. Én nem érzem, hogy ragadnék tőle. Jó ár-érték arány, gyorsan elillanó illat, ami egyébként egészen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

szilvinyuszko

2016. szeptember 20.

Nagy kiszerelést vettem, munkában használom.
Eddig a legjobb illatú, gyorsan párolog. Minden napi rutinom része lett, mielőtt leülök a laptop elé. A jelenlegi flakont kb két hónapja használom napi szinten (szerintem titokban a kollégák is), és alig fogyott belőle.
Nem várok el az effajta termékektől ápoló hatást, hiszen fő alkotóelemük az alkohol.
Tisztítson, ne ragadjon és jóban leszünk. Ez pedig teszi szépen a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Nagy kiszerelést vettem, munkában használom.
Tisztítson, ne ragadjon és jóban leszünk. Ez pedig teszi szépen a dolgát :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak