Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

Vikuszfikusz

2016. szeptember 7.

Ragad a használata után a kezem, így egyáltalán nem adja a tisztaságérzetet. :( Váltottam egy másik márkára, ami picivel drágább ugyan, de egyáltalán nem ragad, és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Dea

2016. augusztus 30.

Nagyon jó kis kézfertőtlenítő, jó az illata, kellemes géles állaga van, nem érzem, hogy szárítja a kézem, inkább mintha puhább lenne tőle, hála ennek biztosan többet fogok kézfertőtlenítőt használni, nagyobb kiszerelés nincs? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

lyll

2016. augusztus 25.

Kedvenc kézfertőtlenítőm valaha. :) Hihetetlenül kellemes az illata, nem ragadok utána, és jól teszi a dolgát. 199 Ft-ért jutottam hozzá akciósan, de teljes áron is ezt fogom újravenni, ha elfogy, mert szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

vikcsi

2016. augusztus 23.

Nekem ez a kedvenc kézfertőtlenítőm. Ez után nem ragad a kezem, kellemes az illata. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

kriszta04

2016. augusztus 21.

Megfelelő kiszerelésű, praktikus, olcsó, és árban verhetetlen. Ajánlom de ragad néha utána a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Linda0222

2016. július 28.

Kicsi, praktikus , olcsó és àrban verhetetlen :-) csak ajànlom! bár ragad néha utána a bőröm.... -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

knoemi

2016. július 28.

Megfelelő kiszerelésű, de nekem kicsit túl intenzív az illata és a kezem is ragacsos marad a használata után. Nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Kremcica

2016. július 7.

Tisztának tisztít, és a szaga sem rossz, csak ne ragadna annyira a kezem a használat után. Elvileg nem kellene letörölni de egy vonatozás után nem csak koszos a kezem, de ragad is így kénytelen vagyok zsepivel leitatni. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

kisizé

2016. június 16.

nekem nem vált be.... használat után már nem csak koszos, de ragacsos is tőle a kezem :/ az illata viszont tényleg kellemes, nem is olyan drága (éppen csak a célját nem éri el vele az ember) és csak ezek miatt jár a 2 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Lilluska

2016. június 3.

Minden táskámban van egy belőle, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Minden táskámban van egy belőle, nagyon szeretem!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak