Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

borbasnori

2016. május 24.

Sokat utazom, és sokszor nincs lehetőségem kézmosásra. A boltban erre esett a választásom , először az illata nem jött be,de végül megszoktam. Nekem bevált, úgy érzem tisztít, és az ára is jó. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Nekem ez a termék nem vált be. Nincs tőle tisztaságérzetem, olyan mintha csak kenegetném a koszt. Ha sokat, ha keveset nyomok belőle, ragad utána. Nálam gyorsan is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Lylien

2016. április 16.

Nagyon szeretem. Ha nincs lehetőség kézmosásra, csak egy cseppnyit elkenek a tenyeremben és máris tisztábbnak érzem a kezem.
Az illatán lehet érezni, hogy van benne alkohol, de nem túl erős, hamar elillan. Ennyi kell is belőle, különben nem tisztítana. Nem ragacsos, gyorsan beszívódik. Próbáltam már gyógyszertári terméket is, de megállapítottam, hogy ez a legjobb kézfertőtlenítő. A táskáim állandó darabja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Audrey21

2016. április 3.

sokat vonatozom mostanában, úgyhogy mindig a táskámban van. Nem tudnék rá rosszat mondani az erős szagán kívül, de azt meg elnézem neki, mert ha meg kevesebb lenne benne az alkohol nem tisztítana. Én biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

hollieme

2016. március 5.

számomra az illata óhatatlanul is összemosódott egy toi toi emlékével.:D fesztiválokon nagyon jó szolgálatot tesz, praktikus a kiszerelése és tényleg sokáig elég. sajnos az én érzékeny kezemet szárítja és nálam elmarad az a bizonyos tisztaságérzet. én is úgy érzem, mint ahogy már valaki írta: mintha csak a sok bacit és koszt kenném szét a kezemen. egy fesztivál alatt viszont egy ilyen kence kötelező darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

panneszka

2016. február 28.

Sokat utazok tömegközlekedéssel illetve eszek plázákban így elengedhetetlen darab a táskámból. Kicsit ragacsos, de hamar elmúlik ez az érzet, kevés mennyiség elég belőle. Amikor akciós akkor szoktam betankolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

bivienn

2016. február 5.

Travel size méretű kis kézfertőtlenítő gél. Már-már érzem, ahogy megöli a baktériumokat a kezeimen. Olyan apró, hogy akár a zsebemben is elférne, ennek ellenére viszont sokáig elég, hiszen nem kell sokat nyomni a tenyérre. Egy nagyon pici adag bőven fertőtlenít, tisztít és nem szárít úgy, mint az eddig kipróbáltak.
Biztos vagyok benne, hogy amint kifogy, visszamegyek a rossmanba egy újabb darabért. Már most imádom. És ebben a piszkos világban szükség is van rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 25.

Hát ez a kis termék örökre a táskámban marad. Nagyon jól tisztít és finom friss az illata. Egy icipicit ragad de egy nedves törlővel áttörölve nem is érzem. Kirándulásokra hosszabb elmenetelekre tökéletes. Nagyon olcsó ahhoz képest hogy milyen sok van benne és meddig tart. Egy mogyorónyi is tökéletesen elég. Nemsokára elfogy és kéne újat venni. Majd elzarándokolok a Rossmannba hogy jó sok Isana termékkel legyen találkám és vigyem haza őket ;) Ja és még a termékről valamit. Leárazáson vettem legutoljára. Leárazott termékeknél érdemes megnézni hiszen akkor csak egy kis matrica hibája lehet. Azt meg túléljük nem? Csomagolása jó minőségű műanyag. összefoglalva ez egy alapdarab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 25.

Nikike05

2016. január 23.

Mindig megveszem újra és újra kisgyerekes anyukáknak nagyszerü találmány :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Mindig megveszem újra és újra kisgyerekes anyukáknak nagyszerü találmány :)

svekits

2016. január 15.

Elég büdös, és nekem szárítja a kezeimet is, nem a legjobb, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak