Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

Szozs

2016. január 13.

Imádom, ha elfogy biztosan újat veszek! Nem szárítja a kezeimet, hamar megszárad, igaz az illata elég erős ha sokat nyomok, de pár percen belül az is elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

tunderke0102

2015. december 20.

Nagyon jó illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Nagyon jó illatú.

pritiriti

2015. december 1.

Keveset kell használni, és akkor nem lesz ragacsos, egyébként nagyon. Remélem a hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Ennie86

2015. november 8.

Ez biztosan megtalálható mindig a táskámban. Nem ragacsos és nagyon jó az illata. :) A legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Titvog

2015. november 3.

Nagyon praktikus ez a kicsi kiszerelés, még egy neszesszerben is elfér. Az illatát nagyon szeretem, és a múltkorokban amikor úton voltam nem csak a kezemre használtam, hanem a wc ülőkét is letörölgettem vele a benzinkúton. Ez is egy hasznos lehetőség.
Egyébként nekem nem ragad, nem szárítja a kezeimet, de persze nem fogom ötpercenként minden szíre-szóra mosni vele a kezeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

Csipetke

2015. október 26.

Nekem egy kicsit ragacsos,és nehezebben szívódik fel.De amúgy nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Nekem egy kicsit ragacsos,és nehezebben szívódik fel.De amúgy nem rossz termék.

Aprile

2015. szeptember 30.

Praktikus, finom az illata és tök jó tisztának érzem tőle mindig a kezeim.^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Praktikus, finom az illata és tök jó tisztának érzem tőle mindig a kezeim.^^

seidnerdora

2015. szeptember 30.

Jó az illata praktikus és amire ki van találva az tökély! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Jó az illata praktikus és amire ki van találva az tökély! :)

citronella

2015. szeptember 28.

Állandó lakója a táskámnak (ha nem ez,akkor a Baleás,mikor hol járok),nem indulok el kézfertőtlenítő nélkül sehova. Kellemes illata van,nem ragacsos,a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Nixa

2015. szeptember 28.

Mindig van a táskámban nedves törlőkendő, kézfertőtlenítő gél és egy kézkrém, ezek nélkül el sem indulok sehova, hisz soha nem lehet tudni. Ez az egyik legjobb, ár-érték arányban verhetetlen, nekem egy ideje megvan, pedig mindennap használom, mivel pénzzel dolgozom kell is, bár nem szabad túlzásba vinni a használatát úgy tudom, de azért nem árt ha van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak