Isana Med

Ár:   349 ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   349 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben. Antimikrobális spektrum: baktérium csíraszám csökkentő, H1N1 vírust inaktiváló hatású. A készítményt higítatlanul, víz nélkül kell használni.

cincike

2015. szeptember 27.

Kellemes illatú, utazásnál elengedhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Kellemes illatú, utazásnál elengedhetetlen.

Irisz120

2015. szeptember 26.

Gyorsan beszívódik, nem ragad utána a kezem és szerencsére nem irritálja az érzékeny kezemet :) Nagyon meg vagyok vele elégedve 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

carriebradshaw

2015. szeptember 25.

Legjobb a drogériásak között, nem büdös vagy alkohol szagú, gyorsan beszívódik, teszi amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

romdia

2015. szeptember 22.

Jó illata van és jól tisztít meg vagyok vele élegedve teljesen:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Jó illata van és jól tisztít meg vagyok vele élegedve teljesen:)

Tuszy

2015. szeptember 20.

Szeretem használni, mert tényleg olyan utána, mintha tisztább lenne a kezem, viszont nekem kicsit ragacsos marad utána a kezem. Gyorsan beszívódik, és a ragacsosság is 1-2 perc után eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

lucintaa

2015. augusztus 26.

Nagyon jó ár-érték arányban van. Táskám egyik legkedveltebb lakója volt. :)
Az illata fincsi, és pont azt hozza, amit kell. Nem ragad-tapad tőle a kezem, hanem érzem, hogy valóban tisztább lett. Gyorsan beszívódik, és nálam gyorsan el is fogyott, mert szerettem használni.
Ajánlom, hölgyek, alap táska kellék. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nagyon jó ár-érték arányban van. Táskám egyik legkedveltebb lakója volt. :)
Ajánlom, hölgyek, alap táska kellék. ;)

Lunalys

2015. július 30.

Gyorsan beszívódik és hűsítő érzést ad. Nem marad a használata után ragacsos érzetű a kezem, mint más erre szakosodott termékeknél. Bár érzem, hogy nem fertőtlenít olyan erősen, mint a HiGeen kézfertőtlenítő, amit gázosabb helyeken, pl. metrózás, vonatozás közben/után használok. Ennek ellenére is nagyon bevált, megérdemli az 5 csillagot, mert sokkal kellemesebb, nincs olyan kemikális az illata, mint vetélytársának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

VikiVixy

2015. július 8.

Használat után ragacsos marad kezem. Teljesen olyan érzetem van utána, mintha csak a koszt kentem volna szét még jobban a kezem, hogy mindenhova jusson. Az illata inkább szag, borzasztó, tolakodó, alkoholos, de közben próbál jó illatú lenni. Két csillagot is csak az ára miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Izabellaa

2015. július 8.

Nagyon szeretem az illatát bár tényleg ragacsos marad a kéz a használata után de jobb mint a semmi mikor valami undi van a kezünkön. Keveset kell belőle használni úgyhogy sokáig kitart de ha elfogy nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

nikolett

2015. július 3.

Nekem nincs túl jó véleményem róla.. nem érzem, hogy különösebben tisztítana, ragacsos érzetet hagy.. de az illata jó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak