Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: nonosmink, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Bőrradíros tusfürdő trópusi kókusz illattal

Természetes kókuszolajjal és természetes eredetű bambusz gyöngyökkel. Gyengéd dörzsölő hatás.

mizantrop

2017. augusztus 10.

Tényleg jó ez a tusfürdő! Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó, a szemcséi pont jók, nem karcolnak. Ahogy már előttem is írták, a habzása is éppen megfelelő és nem szárítja a bőrömet. Azt hiszem nagyon elégedettek lehetünk ezzel a kis pénztárcabarát testradírral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Redlips

2017. augusztus 10.

Nekem inkább vanília illata van, mint kókusz. Nagyon jól habzik és kellemesen radíroz. Jóra sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ophelia

2017. augusztus 3.

Szuperjó! A Balea dinnyés radírját hajkurásztam hetekig, aztán feladtam, és megvettem helyette ezt. Pozitív csalódás korábbi testradírjaimhoz képest, nem olyan sűrű, ragacsos. Könnyen eloszlik a bőrömön, a szemcsék se karcolnak, és még valamennyire habzik is. Az illata miatt aggódtam, de az is nagyon tetszik, nem a sziruposan édes, intenzív, naptejes kókuszillat, hanem sokkal frissebb, nem jött ki a könyökömön 1-2 használat után. Kellemes nyári termék, olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Yette

2017. július 3.

Beleszerettem a csomagolásába és az illatába is.
A használata kellemes gyengéden dörzsöli a bőrt, és nem szárítja azt. Egy igen kellemes nyári tusfürdőre sikeredett. Melyet igen szívesen veszek újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Beleszerettem a csomagolásába és az illatába is.

Ennie86

2017. június 2.

Kilóra megvett a csomagolás és a kókusz illat. Meglepően jól sikerült ez a kis tusi. :)
Finom kókuszos/trópusi illata van, gyengéden, mégis alaposan radíroznak a kis bambusz szemcsék. :) Habzásügyileg is rendben van.
Biztosan újra fogom venni (ha találok még. :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Biztosan újra fogom venni (ha találok még. :) :)

Keetlin

2017. május 29.

Egyszerűen imádom! Nem csak az illata jó, de a radírozó képessége is tökéletes. Hihetetlen puha lett a használata után a bőröm. Többet ér mint egynémelyik drágább társa. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

emagdi

2017. április 27.

Nagyon tetszett a csomagolása, szeretem a tubusos kiszerelést, ezért megvettem. Összességében meg vagyok vele elégedve, kellemes a tusfürdő állaga, nem habzik túlságosan. Az illata kellemes, édeskés-kókuszos, viszont nem túlzottan intenzív, és nem is marad meg a bőrön. (ezt mondjuk én szeretem, de akinek fontos, hogy tusolás után érezze magán a tusfürdő illatát, az ne ezt válassza).
A bőrradírozó hatás enyhe, de szerintem egy tusfürdőtől ez pont jó.
Nekem elsősorban a csomagolása miatt tetszik, de a belső értékei is megfelelőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 27.

A bőrradírozó hatás enyhe, de szerintem egy tusfürdőtől ez pont jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol