Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nedvesítő hatású bőrbarát összetevőinek és ápoló formuláinak köszönhetően már a borotválkozás közben is biztosítja a bőr számára a szükséges nedvességet és ápolást.

kissbarbara1990

2014. augusztus 4.

Nem tapad rendesen a bőrre, esik szét a hab, emiatt sokkal többet kell használni és így egyáltalán nem éri meg az árát. Hejjjdehijjde puhaságot se tapasztaltam. Maradok a Gillette-nél én is inkább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Klaudia

2014. április 23.

A Gillette géljével még egy napon sem lehet említeni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

A Gillette géljével még egy napon sem lehet említeni...

masnis

2012. november 16.

legközelebb én is inkább a zselét kapom le a polcról, de úgy vagyok vele, hogy egy hatszáz forintos nagyságrendű "tévedés" belefér. Amúgy teszi a dolgát és tényleg nem irritálta a bőrömet. Viszont teljesen egyetértek Zorkával: mínusz egy csillag azért jön le, mert meglehetősen hidrofób. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 15.

Én a barackos változatot próbáltam,szerintem az olcsóságát tekintve nem olyan rossz termék.
Legalábbis az én vékony,érzékeny bőrömet nem szárította úgy ki,mint némely másik hab,sőt,kellemes,hidratált érzetet hagyott maga után.
Mondjuk tény,hogy sokat használtam belőle,hígítani,habosítani ugyanis nem nagyon lehet,mert a vizet nem bírja.
Ezért nem is annyira gazdaságos,hiába olcsó,hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Ezért nem is annyira gazdaságos,hiába olcsó,hamar elfogy.

diaziana

2012. szeptember 14.

A géleket én is jobban szeretem, de éppen nem volt más, így megvettem ezt a terméket. Az illata nem volt zavaró, a bőröm se pattogott ki tőle, de eldugulhatott, mert egyszer csak nem jött belőle semmi, pedig még bőven volt a flakonban. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Blame

2012. szeptember 3.

Nem rossz. Bár a borotvazselék tényleg jobbak. Az illata elmegy. Kicsit olyan erősebb parfümös illat. Egyszóval nem rossz termék, de nem hiszem hogy újra fogom vásárolni ha elfogy. Nekem teljesen átlagos. Plusz pozitívum, hogy aránylag olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

bukesz

2012. augusztus 28.

A habot még nem próbáltam,de szerintem gél formában sokkal jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 28.

A habot még nem próbáltam,de szerintem gél formában sokkal jobb!

rekaaa

2012. augusztus 18.

Tényleg nagyon jó, nem pattog ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Tényleg nagyon jó, nem pattog ki tőle a bőröm.

beatamatla

2012. július 2.

Vetekszik a márkás borotvahabokkal, de mivel kedvezőbb az ára így szerintem ezt a részét meg is nyerte. Könnyen kezelhető, tényleg habzik és szerintem tényleg segít óvni a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Testbe

2012. június 22.

Ez volt az első borotvahabom, és igazán ez a termék szeretette meg velem a borotválást. Ha felkenem, sokkal jobban használható a borotvám is, ráadásul érezhetően hidratálja a bőrömet. Nekem eddig sose mosódott le a lábamról borotválkozás közben, pedig nem vigyáztam rá különösebben, hogy ne érje víz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.