Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nedvesítő hatású bőrbarát összetevőinek és ápoló formuláinak köszönhetően már a borotválkozás közben is biztosítja a bőr számára a szükséges nedvességet és ápolást.

Garu

2012. május 14.

Ár-érték arányban verhetetlen részemről, nagyon szeretem, bár azért figyelni kell, hogy ne érje víz.
Először melegvízbe megmosom a lábaim, majd törülközővel épp csak megtörölgetem őket, és úgy kenem rá a habot. Nagyon jó eddig, és nem is pattogzott ki a lábam, pedig ez elég gyakori jelenség nálam borotválásnál. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

dobi

2012. január 26.

Barackos változata van meg. Nagyon le volt árazva, gondoltam mitől is lehetne rossz egy borotvahab, hát megvettem. Nem kellett volna. Egy nagy nulla. Semmit sem ér... Teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

zsofilia

2012. január 9.

A zselés verzió biztosan jobb, de ez a hab állagú rettenetes. Én legalábbis alig vártam, hogy elfogyjon. Sok rázogatás után nagy nehezen ki lehetett préselni a palackból, aztán óvatosan, nedvességtől távol tartva felapplikálni, de egy kis odafröccsenő víz, és kezdhettem elölről. Persze lehet, hogy ez érvényes az összes borotvahabra, nekem ez volt az első és utolsó próbálkozásom a terméktípussal, maradok inkább a zseléknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Aida89

2011. szeptember 15.

Én is a zselés változatot használom általában. Amióta rátaláltam erre a termékre, azóta eszembe sem jut más, drágább, márkásabb borotvahabot venni. Kellemes az illata és tökéletesen ellátja a funkcióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

BabaCica92

2011. szeptember 1.

Én a zselé fajtáját használom, tökéletes! Komolyan mondom h sokkal később nőnek ki a szőrszálak, amióta ezt használom. Illata nagyon jó, sokáig elég, ára nagyon kedvező :) :

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

Fedora26

2011. szeptember 1.

Nekem bevált, bár általában borotvazselét használok. De ha azt nem kapok ezt is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

angelscrime

2011. április 7.

Érzékeny bőrre tökéletes borotvahab, ráadásul még az illata is kellemes. Az egy csillag csak amiatt került levonásra, mert könnyeben szétfolyik, mint más borotvahab, ha nagyon vizes felületre teszem, úgyhogy oda kell figyelni, különben nem lesz túl gazdaságos a felhasználása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.