Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enci76, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Súlyosan sérült és törékeny hajra. Keratint, búzafehérjét és panthenolt tartalmaz, melyek erősítik a hajszerkezetet, segítenek megelőzni a haj töredezését. Szilikon nélkül. Fodrászok által ajánlott.

cleo8

2018. április 10.

Az arany színűt használtam eddig, évek óta nem váltottam másra, nagyon szeretem az Isana balzsamait.
Szomorúan vettem észre hogy azt már nem gyártják, de az eladó azt mondta hogy ez jött a helyére.
Talán az adagolása is változhatott, mert nehezebben illetve vékonyabban lehet ki nyomni, ami nem feltétlen baj mert eddig mindig túl sok jött túl könnyen, és ment mindenhova.
Bevált ez is, így továbbra is maradok hű használója a balzsamaiknak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Bevált ez is, így továbbra is maradok hű használója a balzsamaiknak. :)

cattitude

2018. március 16.

meglepően bevált nekem ez a hajbalzsam, az Isana balzsamok eddig nem szerepeltek nálam fényesen. sehol se találtam a megszokott dm-es olajos balzsamot, de muszáj volt vennem valamit, és ez tűnt a legígéretesebbnek. az illata szerencsére nem túl édeskés, pont jó. elég sűrű, kicsit olyan rzsaszíneskés a színe. a hatása nemcsak azért kivál számomra, mert segít összerántani a porózus hajam, de nem is zsírosítja el. a közeljövőben fogok hajat színezni, meglátjuk, mennyire válik be így (már abbl a szempontból, hogy javít-e a hajam eresztőképességén és hogy nem bántja-e a friss színt), de addig mindenképpen ötös.

az inci tényleg meg van tükrözve :) és az ára se ezer forint, az is hóttziher.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

az inci tényleg meg van tükrözve :) és az ára se ezer forint, az is hóttziher.

Enci76

2018. január 7.

Még nem találkoztam ilyen hajbalzsammal, pedig már jópárat kipróbáltam. Illata nagyon kellemes, nem érzem rajta a műiséget, olyan természetes. Állaga sűrű. Hajamnak olyan tartást ad, hogy még hajlakkot sem kell használnom a formázáshoz, és mégis szépen ki lehet mosni a hajból. Feltölti a hajszálakat, nem neheziti el, nem zsírosít jobban mint más balzsam. Ő rá estt a választásom vásárlásnál, mert épp nem volt olyan amit szerettem volna, de nem bántam meg. Újravevős lesz mindenképp, úgy, hogy a samponjával együtt fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol