Isana

Ár:   299 Ft.   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   299 Ft.
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő minden bőrtípusra a levendulamezők illatával.

Saranhuone

2019. december 22.

Kellemes édeskés illata volt, bár levendulásabbra számítottam. szokásos isana minőség amúgy, ár-érték arányban nem lehet nem 5öst adni neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

sziluetta

2019. december 2.

A Párizsos rózsás tusfürdős csalódásom miatt már előre szidtam magam, hogy miért vettem ennyi féle Isana tusfürdőt (korábban nem használtam Isanát), de ez egy pozitív csalódás volt. Kellemes illata van, nem vagyok levendula fan, sőőőőt, de ennek szeretem az illatát. Nem szárít, vagy ha igen, akkor nem észrevehetően, anyukámnak szintén bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Tina9997

2019. december 1.

Nagyon szeretem az illatát. Jól habzik, jól tisztit. Mindig van itthon plusz darab belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Brunettee

2019. november 28.

Imádom ennek a tusfürdőnek az illatát. Kellemes, jól habzik. Legutóbb kupon napokon táraztam be belőle, de sajnos kár volt... valami borzalmas módon elkezdtem viszketni tőle. Ami meglepő, mert előtte is ezt használtam, illetve másik saját márkás tusit (a másik drogériából). Úgyhogy, most egy darabig pihentetem a dolgot. Azonnal váltottam másik márkájú tusira, azzal nem jelentkezett a probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

csemezb

2019. augusztus 20.

Kellemes illata volt, nekem nem volt kifejezetten az a tipikus levendula illata, nem volt olyan erős, tolakodó. Én szeretem a levendula illatát, ezért is vettem meg. Nem okozott bőr problémákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

bendi13

2019. augusztus 11.

Édeslevendula-illata van, aminek kifejezetten örülök, mert én utálom azokat a tipikus émelyítő levendulaillatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

tric

2019. augusztus 7.

Sajnos nekem fájni szokott a fejem a levendulától. :D A Rossmannban nézelődtem, mert kellett már egy új tusi. A barátom nagy levendularajongó, és mivel hajlamos az én cuccaimat használni, mert az valahogy mindig jobban bejön neki, gondoltam a kedvére teszek ezzel. Amúgy is kell egy esti tusfürdő, ami nyugtat, meg egy reggeli (citromos-mentás), ami felpörget. Ez megnyugtat, és főleg az tetszik benne, hogy nem szédítően levendulás. Arra a rövidke időre még kellemes is. :) Egyetlen, amiért nem szeretem az Isana tusikat, az az SLS. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

kissagi19

2019. július 27.

Anyukámnak vettem, mert szereti levendulát. Illata inkább olyan, mint az olajfák virága, csipetnyi levendulával, talán pici rozmaringgal. (Lehet a rozamringot már csak bele akarom érezni :) ) Nehezebben habzik, kicsit több kell belőle. Börön kevés ideig meg us marad. Szerethető, mint az Isana illatok általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Milka

2019. július 23.

Kisebbség leszek, mert én vélek benne felfedezni némi levendulát is :) Ezen túl kicsit friss, kicsit lágy, számomra nagyon szerethető, a színe pedig tökéletesen passzol mindehhez. Másodlagos, de nekem a doboza is bejön, ebben az árkategóriában kimondottan igényesnek mondható. Ami a beltartalmat illeti: sokadik Isana, amihez szerencsém volt, számomra tökéletesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

hdia

2019. július 9.

Semmi levendula illata nincs, egynek elhasználom, biztos nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Semmi levendula illata nincs, egynek elhasználom, biztos nem veszem újra

Antioxidánsok: Tocopherol