Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Enyhe rózsás színnel vonja be az ajkakat.

erynis

2017. január 20.

Kevés rózsaszín fényt ad amellett, hogy hidratálja és puhítja az ajkaimat. Ez volt az első Isana ajakápoló, amit kipróbáltam, eleinte az olcsósága miatt óckodtam tőle, de végül jól teljesített, sokkal jobban, mint a drágább társai. A márka fehér, intenzív változata ennél jobb, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. január 14.

Nagyon szerettem! Az első ajakápoló amit elhasználtam. Az illata csodás, és az ajkaim is nagyon puhák voltak tőle! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 14.

feketefanni

2017. január 11.

Évek óta használom mikor beköszönt a hideg. Én abszolút elégedett vagyok vele. Nem nyújt se többet, se kevesebbet, mint ami várható lenne tőle. Általában többet is veszek belőle, ha le van árazva, de szerintem a nem akciós árát is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

lilyrose

2016. július 13.

Imádom! Két éve használom, már a mindennapjaim része. Naponta többször is használom, sose szárad ki a szám. Egyszerűen tökéletes. Az illata jó, puhák az ajkaim és még olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

dora.banszki

2016. június 23.

Szeretem, jó kis ajakápoló, hozza amit ígér, nincs vele semmi baj. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Szeretem, jó kis ajakápoló, hozza amit ígér, nincs vele semmi baj. :)

tátombák

2016. február 22.

Ritkán használok ajakápolót, mert nem kiszáradósak az ajkaim. Húgomnak vettem kerek 1 éve, ő is elvétve használja, és végszükség esetén az övébe kontárkodok bele. Nagyon könnyen siklik az ajkakon, de az illata sajnos olyan, mint ha megavasodott volna, és a hidratáló hatásával sem vagyok maximálisan megelégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Jucuus

2016. január 25.

Megvagyok vele elégedve, két hete vettem akciós 150ft-os áron, nagyon bevált, puhák lettek tőle az ajkaim, szeretem az illatát is, ennyi pénzért szerintem ajándék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

RKlara

2016. január 21.

Nagyon szeretem. Nem szárít, nem színez. A kupakba szagolva érezni hogy van illata, de felkenve nem érzem, ami szintén plusz pont. Nagyon sokáig elég, mert 4,8 g-os. Sosem cserélném le egy Labellora.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Adél Zsanna

2016. január 20.

Nekem ez az egy nem jött be az Isana ajakápolói közül! Furcsa a textúrája is,viselni is fura,nem hidratál úgy és nekem ez a gyöngyházfény,ami mattos de mégse,gagyi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Kinguci23

2016. január 16.

Szeretem ezt az ajakàpolót!!!Színe szinte nincs is,ami nekem nem baj!Hidratàlni szerintem elég jól hidratàl.Màr szinte minden Isanàs ajakàpolót kipróbàltam és bevàltak!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0