Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Hecate

2019. március 26.

Most már kicsit más a tégely: alul lekerekített sarkokkal, de azonos színekkel és felismerhető.

Kissé sűrű, de gyorsan felszívódó, kellemetlen ragadós réteget hátra nem hagyó kence. Jól ápoló krém. Megéri az árát ezzel a nagy adaggal. Mindig van itthon, mert az egyik rokonom imádja. Vagy 3-4 tégelynél tartunk.

Sajnos én nem tudom használni, hiába szeretné a bőröm. :( Több kakaóvajas testápolóm van, sőt kakaó-mandulás parfümöm is, amiket gondtalanul használok, ám az Isana ezen termékétől mindig annyira megkívánom a csokoládét, hogy az őrület.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

agneza

2019. március 20.

Az illata kellemes, a hatasat is nagyon szeretem. A kiszaradt boromet szepen helyretette. Plusz jo arban van. Nyarra jo lenne ha elorukkolnanaank valami kevesbe edes illattal.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

hollyg

2019. március 6.

Nekem nem lett a kedvencem, az illata számomra zavaró és a hidratáló hatásától sem vagyok elájulva, vannak ettől sokkal jobb testápolók is. Ami pozitívum az a kedvező ár és nagy kiszerelés, de én nem veszem újra.

hollyg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

viewxy

2019. március 1.

Imádom, nekem eddig ez jött be testápolóból a legjobban. Szeretem az illatát, édes, kakaós picit kókuszos. Tényleg erős illat a dobozban de felkenve szerintem pont jó, hát kinek milyen az ízlése. Szerintem elég jó tápláló krém, nem kell használnom minden nap. Ha fürdés után még picit nedves bőrre használom akkor a legjobb, hamar beszívódik és hamar fel tudok öltözni utána, nem vettem észre, hogy nagyon ragadna.
Nekem nagyon bejött biztos veszek még.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Nekem nagyon bejött biztos veszek még.

Anett44

2019. február 26.

Kicsit erős az illata, de teszi a dolgát. A legtöbbször a kezemre, könyökeimre és a térdeimre szoktam felkenni este fürdés után
(akkor a legszárazabbak) és reggeli ezek aterületek mind puhák lesznek. Egy héten elég 2-3szor használni, tehát sokáig elég és az ára is kedvező.

Anett44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Fannii15

2019. január 25.

Sokáig elég, olcsó, maximálisan el lehet használni a tégely tartalmát, de szárít és ragacsos érzetet hagy

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

MissNana

2019. január 14.

Édesanyám használja már több éve, neki bevált, így kipróbáltam.
Semmi extra... nagy a kiszerelés és viszonylag olcsó - és szerintem ár érték arányban ezért hozza is amit kell, de számomra ez kevés.
Ne igényel túl sok ápolást a bőröm, de ha már kenek rá valamit a szükség idején, akkor elvárom, hogy használjon.

Kézkrémnek el fog fogyni. Nem újra vevős!

MissNana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Édesanyám használja már több éve, neki bevált, így kipróbáltam.

Kézkrémnek el fog fogyni. Nem újra vevős!

BLili

2019. január 9.

Rettenetesen rossz szerintem, ezer év, mire egy kicsit beszívódik, de teljesen még nagyon vékony rétegben kenve sem. Az illata szörnyű, műkakaó illat. 8-900 Ft volt, de annyira rossz termék, hogy fáj az a pár száz Ft elvesztése is.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

pannaa

2019. január 2.

Imádom! Nagyon erős az illata, de nekem tetszik, jól ápol most a téli időszakban, az ekcémás bőrömmel is bátran használhatom, rengeteg ideig elég, az ára kiváló.

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

sziluetta

2018. december 29.

Kellemes illatú, de száraz bőrre kevés. Naponta krémezni kell, hogy látszódjon a hidratáló hatása.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak