Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

kockasfulu

2019. november 16.

Sűrű állagú, finom illatú krém. Kifejezetten jól hidratál, könnyen beszívódik. A bőr felszínén képez valami kis réteget, de ez nem zavaró. Őszi időszakban tökéletes.
Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Ár-érték arányban nagyon megéri.

svdori

2019. november 11.

Teljesen egyszerű testápoló. Szerintem finom az illata, viszont lassan, és nem maradéktalanul szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Danielllla

2019. október 25.

Gyorsan beszívódik, nagyon kellemes az illata, tartósan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Gyorsan beszívódik, nagyon kellemes az illata, tartósan hidratál.

Yette

2019. szeptember 24.

Kifejezetten kedvelt testápolóm, melyet esténként használva tökéletesen rendbentartja a bőrömet, bár a téli csípős hidegek idején már kevésnek szokott bizonyúlni.
Viszonylag gyorsan szívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Viszonylag gyorsan szívódik.

Fabricia

2019. augusztus 23.

Illatra nekem sem jött be, de szerencsére nem tartós(nekem is a lejárt termék jutott eszembe). Viszont télire nem kielégítő a tudása. Tavaszi-őszi időszakra elmegy de nem nevezném testvajnak. Ára jó és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

QueenOfDisaster

2019. augusztus 9.

A hidratálást tekintve nincs vele különösebb problémám és jó nagy kiszerelés is, viszont az illata nekem túl erős. Kibírom, mert olyan sokáig szerencsére nem érezni, de azért nem vagyok annyira boldog tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

saretta

2019. július 26.

Az, hogy "testvaj", az egy nagyon erős túlzás. Nekem a száraz bőrömre egyáltalán nem jött be, a hidratáló hatása lényegében a nullával egyenlő. Feljavítottam egy kis shea vajjal, mert kidobni nem akartam, ha már megvettem, úgy egész jó volt. Az illata nekem nagyon mű és tömény volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Leander

2019. július 24.

Nem volt szörnyű, de összességében nekem nem igazán jött be. Nincs hosszútávú hidratáló hatása, kicsit ragacsos és ami számomra a legzavaróbb volt, az az illata: a kellemes édeskés, kakaós illat helyett, amit mondjuk a Baba vagy a Ziaja kakaós testápolója nyújt, ennek a terméknek kicsit olyan az illata (sőt, igazából az állaga is), mintha valami lejárt tejterméket kenegetnél magadra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

heydee

2019. május 29.

Jó az illata, de a bőröm szárazságán nem javított. Mint minden más testápoló amikor felkenem este a beszívódás után puha a bőröm, de reggelre ismét száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

nori145

2019. május 27.

Jól hidratál,könnyen beszívódik. Az illata viszont szörnyű számomra-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Jól hidratál,könnyen beszívódik. Az illata viszont szörnyű számomra-

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak