Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sacorka, Módosítva: 2017. május 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nicu

2012. augusztus 3.

Kellemes az illata, de az előttem szólóknak igazuk van, gyorsan fogy, így sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Ryana

2012. július 5.

Illata nagyon kellemes, viszont állaga híg, ezért aztán sok kell belőle, gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Ella

2012. május 14.

Az illata kellemesen lazító, de nem habzik úgy, ahogy elvárná az ember, ezért gyorsabban fogy. Talán kéne hozzá fürdőszivacsot használnom. (Amúgy pár napja én is viszketek, lehet, hogy ettől a terméktől? Eddig nem volt ilyen jellegű panaszom, de a felkarom egy picit szárazabb lett.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Vikeee

2012. április 19.

Kellemes kis tusfürdő, de már csak natur kozmetikumot veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Kellemes kis tusfürdő, de már csak natur kozmetikumot veszek.

gerbaud

2012. április 16.

Az illata nagyon kellemes, de extra száraz lett tőle a bőröm, és borzasztóan viszkettem a használata után. A habzásával nekem nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Én különösen szerettem, hogy nem habzott túlságosan, az illatát pedig imádtam. Emellett nem szárította az amúgy érzékeny bőrömet sem. Biztos, hogy előfordul még a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

NiDDA

2012. március 20.

Nnna, ennek aztán semmi, de semmi értelme nincs. Az illatára megkapja az egy pontot, de annyi, ingyen tudom szagolgatni anélkül, hogy megvenném. Nem habzik, viszketek tőle. A viszketés valószínűleg own problem, nyilván valamelyik összetevő nem passzol, de a hab? Fürdőrózsával használtam, ami mindent felhabosít, de ezt nem. 2x is vettem (vagy 3x), hátha csak az egyikkel volt baj, de nem. Nyomom, dörzsölöm, és alig van habja. Más tusfürdőből az ebből kinyomott mennyiség negyedével habpartyt rendezhettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

erdei.marti

2012. január 28.

Nekem nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 28.

Nekem nagyon jó!

Halfway

2012. január 22.

Egész jó az illata, de nekem annyira nem jön be. Nem rossz, de a többi Isana tusfürdőt jobbnak gondolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

ljudith78

2011. december 18.

Futottak még kategória nálam, rosszat nem tudok róla mondani, de olyan mély benyomást nem tett rám, hogy újravásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges színezék. Piros.