Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő shea vaj és makadámia olaj tartalommal nagyon száraz bőrre,kellemes illattal.

Rure90

2018. június 22.

Kicsit átlagos illatú, de ha amolyan semmilyen kedvem van, pont megfelelő :) Télen használtam, akkor pont illett az időjáráshoz :) Ja és természetesen puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

wildrose

2018. május 31.

Csodás illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

OneDa

2018. február 20.

Szolid illatú, és árú, közepesen hidratáló tusfürdő, egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Szolid illatú, és árú, közepesen hidratáló tusfürdő, egynek jó volt.

mzsuzs91

2018. február 18.

Az illata finom, először nem szárította a bőröm, de 2-3 flakon után már sajnos igen. Rettenetesen száraz bőröm van és egész jól bírta ezt a tusit, úgyhogy megérdemli az 5*-ot!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Demonshadow

2018. január 22.

Isana tusfürdővel ezelőtt egy mézes változattal ismerkedtem meg, és még emlékeztem is, hogy nagyon rossz tapasztalatom volt vele kapcsolatban, mert csontra kiszárította a bőrömet. Viszont erre rá volt írva, hogy nagyon száraz bőrre, szóval reméltem, hogy nem okoz kárt, és maximum majd csak annyit tudok kiemelni majd, hogy olcsó és jó az illata. Mert ezek tényleg igazak, már utóbbi estében ez akkor igaz, ha valaki szereti ezt az illatot. Egyébként még igaz is a dobozra írt szöveg, mert még akkor is tudod nagyon száraz bőrre használni, ha nincs, mert pár használat után, köszönhetően a használatának, máris a célközönség csoportjába tartozol. Szóval, hogy használna? Nem, éppen ellentétes azzal, ami a csomagoláson szerepel. Hiába kellemes az illata, jó az állaga, könnyen felhabzik, olcsó és nyilván sokáig ki is tartana egy flakon, két használat után nálam megy a kukába, mert köszönöm, nem akarok úgy vakarózni, mint akinek valami bőrgyógyászati baja van. Abszolút pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

cattitude

2017. szeptember 22.

télen szoktam ezt a tusfürdőt használni, kb Dove-élmény, csak olcsóbban. nem kifjezetten hidratálja a bőrt, de azért zuhanyzás közben jólesik használni, ilyenkor inkább ezeket a töményebb tusfürdőket kedvelem 2-3x egy héten. az illata lehetne kicsit visszafogottabb. télire újravevős, de alapvetően nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Debreczeni

2017. szeptember 21.

Nem szeretem az isana termékeket, de ez nagyon jó! Nagyon finom az illata, és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

kikcse

2017. szeptember 14.

Tegnap vettem újra! :) Nyári akcióban nyertem egy ingyenes tusfürdőt, és a polcról őt választottam. Nem bántam meg. Nagyon kellemes, "van benne anyag" tusfürdő. Már maga a krém fürdés közben is, nagyon lágy, kimondottan simogató, nem egy folyékony lötty, érezni benne, hogy tényleg tartalmazza azokat a hatóanyagokat amiket ígérnek. :) Én az illatát is szeretem, nagyon kellemes, lágy, tiszta illat, kicsit hajaz a Dove arany tusfürdőjére.
Eredmény: Fürdés után a bőröm, puha és bársonyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Eredmény: Fürdés után a bőröm, puha és bársonyos.

Andrea79

2017. június 7.

Már az illata sem jön be, nem is habzik kellőképpen. A bőröm szárítja, tusolás után muszály testápolóval "kencézni". Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

trisztan

2017. április 16.

Ennyi pénzért tökéletes! Nem irritál, jó sűrű krém, kiadós, enyhe kellemes illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol