Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő shea vaj és makadámia olaj tartalommal nagyon száraz bőrre,kellemes illattal.

senskin

2017. április 8.

Ahhoz képest, hogy milyen sokat költök tusolókra mert érzékeny a bőröm és száraz, ez kellemes meglepetést okozott az árával és a tudásával egyaránt. Nagyon jó és az a kis illat ami van benne, elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Zsuzsi216

2017. március 28.

Elég kényes bőröm van. Nem is szoktam nagyon tusfürdőt használni, esetleg csak hiper-szuper érzékeny bőrre valót.
Ezt a tusit akciósan 199 forintért (-10%) sikerült akcióban beszereznem. Nagyon tetszik. Szuper illata van, a bőröm nem húzódik a használata után. Kellemes.
Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Ár-érték arányban verhetetlen.

FeketePiroska

2017. március 19.

Egész jó kis tusfürdő , a kellemes illat kb. 1-2 óráig érezhető még. Nem szárítja a bőrömet semmi panaszom nem lehet rá. Az ára nagyon kedvező talán 250 forintért vehettem amikor akciós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

XiaoBai

2017. március 15.

Nagyon jól hidratálta a száraz bőrömet, nem kellett utána testápoló sem. Az illata nagyon visszafogott, de kellemes, tisztaságérzetet ad. Egyik kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Pocahontas1220

2017. március 9.

Előző héten vettem féláron, 200 Ft-ért. Nagyon kellemes az illata, és valóban jót tesz a száraz bőrnek. Nem irritál, nem pirosodik ki az amúgy nagyon érzékeny bőröm tőle. Az állaga nem olyan krémes, de ez nem nagy gond. Ennyiért valószínűleg fogok még belőle vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

rocksteadycat

2017. február 22.

Mostanában a borzasztó hidegek után, rettentően kiszáradt a bőröm. Viszketett, fájt. Az összes többi tusfürdő irritálta, de ő segített.
Finom az illata, jól tisztít és nagyon jól hidratál! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Finom az illata, jól tisztít és nagyon jól hidratál! :)

piperepozitív

2017. január 5.

Nem éreztem soha, hogy lenne bármilyen egyedi illata, tusolás közben sem érzem, nemhogy utána a bőrömön. Mintha valamilyen illatmentes termék lenne, natúr illattal...
Nem túl sűrű, ennek ellenére nekem alig jön ki a flakonból, mintha a kialakítása nem lenne olyan jó. Habzása átlagos.
Amiért szeretem használni, az az, hogy nagyon sima és selymes lesz tőle a bőröm.
Tusfürdőt saját márkásban nem szoktam venni, ennek azért nem tudtam ellenállni, mert 200 Ft volt akciósan, ha jól emlékszem. Annyit bőven megért. Illetve az ígért ápoló hatás miatt, a sima tusoló géleket nem szeretem.
Egy próbát megér, mert a hatása nagyon teszik a bőrömön, de az illatélmény hiányát sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Kamerion

2016. november 30.

Nagyon sűrű, kellemes illatú, de amúgy teljesen átlagos tusfürdő. Az illata miatt meglepően gyakran nyúlok utána, engem valamelyik márkás tusfürdőre (talán Nivea) emlékeztet. Az én bőrömet nem hidratálja, testápolót használok utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Kingácska0807

2016. szeptember 25.

199 forintért ajándék,nem várok tőle hatalmas hidratálást, hiszen nem ez a dolga. :D Nagyon jóleső érzés vele fürcsizni,kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

aalexaa

2016. szeptember 21.

199 forintért jó vétel volt, kellemes az illata, jól tisztít, de őszintén szólva én jobb hidratálást vártam tőle, mivel kifejezetten nagyon száraz bőrre ajánlják és elvileg olajos is. Ezzel szemben nem hidratál szerintem, max annyit tud, hogy nem szárít. A párom viszont szereti használni, szereti az illatát is, szerinte semleges, nem kifejezetten nőies. Ennek ellenére nem tudok több pontot adni rá, mivel pont azt nem teljesíti, amit ígér. A 3. csillag csak az ára miatt jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol