Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Hosszantartó hidratálás gyümölcsös illattal és finom csillogással. Argánolajjal és E-vitaminnal védi az ajkakat a kiszáradástól.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LathatatlanOzike

2016. szeptember 25.

Szép. Nagyon jól mutat az ajkakon. Csillog, de nem visszataszítóan, feltűnően. A matt rúzsok híve vagyok, de őt el tudom fogadni, nagyon ritka kivétel. :)
A hatása átlagos, tudja, amit tudnia kell.
Finom, valamire emlékeztet az illata.
Nem csodaszer kategória, de megkapja az 5 csillagot, mert nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

A hatása átlagos, tudja, amit tudnia kell.
Finom, valamire emlékeztet az illata.
Nem csodaszer kategória, de megkapja az 5 csillagot, mert nagyon szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate