Isana

Ár:   600Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna.95, Módosítva: 2013. május 26.

Ár:   600Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatásos ápolás

Alaposan feloldja és eltávolítja a nem kívánt szőrszálakat. Hónaljra, bikinivonalra és lábra. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt. Használat előtt figyelmesen olvassa el a használati útmutatókat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

aalexaa

2022. március 3.

Ritkán szoktam kidobni bármit is, de ez egy használat után repült a kukába. Az egy dolog, hogy nem szedte le teljesen a szőrt (karra használtam, de mivel rendszeresen szőrtelenítem, így elég vékonyka szőr van ott), ami teljesen kiborított, az a szaga. Elnézést mindenkitől, de leginkább sz.rba hempergett ázott kutya szaghoz tudnám hasonlítani. Szabályosan hányingerem lett tőle. El sem hiszem, hogy ezt így képesek voltak piacra dobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Kitsyke

2021. április 16.

Ma fogyott el. Karomra használtam és bikinivonalra. Mindkét helyen jól teljesített, habár maradt néhány szőrszál, 1-2 perces kipirosodás volt jelen. Nagyon büdös. Balea szőrtelenítő krémje jobban bevált.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Nem veszem újra.

lasvegas7

2018. december 16.

En folyamatosan csak ezt veszem. Itt Németo.-ban 1 euroba kerul. Nekem teljesen bevált nem kell sokáig rajta hagyni kb 8 perc. Páromnál is kipróbáltuk de az ő háta iszonyuan vörös lett, és utána teli lett rengeteg pattanassal... De lehet amugy h sokáig hagytuk rajta, azért teszünk még egy próbát. Anyum is ezt használja, szereti, semmi probléma vele.

Müllereset is 1× kiprobaltam dragabb es nem is valt be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Müllereset is 1× kiprobaltam dragabb es nem is valt be.

Tincs

2018. május 27.

A karomra vettem, mert nem mertem se borotválni, se epillálni, a gyantához meg gyökér vagyok. Nem valami vastagok a szőrszálaim, de csillognak a napon, zavart egy picit, gondoltam könnyű dolga lesz a krémnek. 10 percig hagytam rajta, ahogy irta, de sajnos még igy sem tudta leszedni rendesen őket, sok csak meg lett csonkitva, ezeket borotvával leszedtem, végeredményben elégedett voltam. De sajnos kiütések jöttek ki rajtam, pedig csináltam allergia tesztet. Először nem is gondoltam, hogy ez okozza, de a második alkalom után dupla annyi lett, úgyhogy nem merem többet használni. Sajnálom, mert elég strapabiró a bőröm, nem voltam még allergiás semmire, pedig más szőrtelenitőt is használtam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

anastasia

2017. június 29.

Hónaljon szinte azonnal bizsergett és kb. egy napig enyhén piros foltok maradtak utána.

Bikinivonalon hibátlanul működött. Csak a kellően hosszú szálakat sikerült eltávolítani vele, a néhány millisek megmaradnak -- ezt elfogadhatónak tartom, de javítsatok ki.

Állagában nagyban hasonlít a gyógyszertári mosdókenőcsre (sűrű, vízben nehezen oldódó), illata nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Fancsusz97

2017. június 8.

Akciósan vettem 400 forintért. Nekem bevált! Miután felkentem egy kicsit valóban égette a lábamat, de hamar el is múlt. Szépen tette a dolgát, utána sem okozott irritációt. Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Reddiamond

2017. június 3.

Sokat vacilláltam rajta míg megvettem. Bár ne tettem volna. Pattanásokat okoz és csíp.... Előtte Opilca-t használtam. Gyak. majdnem ua-ok az összetevői. Habár ez gyorsabban dolgozik, de a pattanások miatt kukában fogja végezni. Visszatérek az Oplica-hoz. A barnítást nekem is leszedi, de az Opilca is leszedte. Gondolom amiatt, mert mindegyik a bőr felszínével lép reakcióba. Míg a barnító színez, addig ez eltávolít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

kisizé

2017. március 30.

a vékonyabb szőreimen jól tette a dolgát, de a comjaimon pl tényleg nem igazán tette a dolgát, de ennyiért egész jó.
gyorsan fogy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

gyorsan fogy

schmldr

2017. január 21.

Semmit nem csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Semmit nem csinál.

angelcare

2016. július 22.

Minősíthetetlenül rossz termék.....egy használat után ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Minősíthetetlenül rossz termék.....egy használat után ment a kukába.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol