Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Lágy, hidratáló ápolás a normál bőrnek. E-vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni bőre nedvességtartalmát, pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kingácska0807

2017. szeptember 20.

Ár-érték arányban egy nagyon jó testápolóról beszélhetünk. Tetszik ez a finom, visszafogott illat. Megfelelő az állaga, az összetevői is helytállnak. Mire bekenem az egész testem, már be is issza a bőröm. A minősítése és az,hogy nem tesztel a márka állatokon, csak plusz pont. A külleme is egyszerű de nagyszerű. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

applepebble

2017. augusztus 18.

Nagyon finom illata van, az állaga számomra tökéletes, jól kenhető, nem hagy maga után viaszos, ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. július 10.

Lecsekkoltam: elolvastam a véleményeket, összetevőket, és sokat nyomott a latban az a "sehr gut" minősítés. Megéri az árát, mert nagy adag, kellemes, nem ragacsos, kitűnő testtej. Ebbe nem tettem semmit, mert nekem úgy jó az állaga, folyékonysága, kenhetősége, zsírossága, hidratáló hatása, ahogyan van! Az illata is kellemes, de (természetes) illatanyagot tettem bele, hogy intenzívebb legyen. Csak ajánlani tudom. Nyáron minden zuhanyozás után bekenem a testem. Télen nem tudom milyen (lesz), de most tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 10.

pannababo

2017. június 24.

Ez a testápoló,évek óta a legjobb számomra. A kedvesemet is keszoktattam a niveáról erre,ferfiként is szereti. Igazat ad abban,hogy friss és tápláló. Nem irritálja a hypersensitive kategóriás bőröm. Arcra és kézre is csodás. Ára baráti.
--------------------------------------------------------------------------
A termékről: vizesebb,folyékony állagú, nem mély hidratáló,akinek intenzív olajos ,krémes hidratálas kell kevésnek fogja találni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

--------------------------------------------------------------------------

sziszoka

2017. május 1.

Nyárra tökéletes,viszont most még édeskevés.Reggel újrakenem magam vele,akkor még úgy-ahogy hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Sunchi

2017. március 12.

többször újravettem amikor nem voltam anyagilag eleresztve, teszi a dolgát és a sötétkék társa is ami testesebb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

csokipitypang

2017. március 7.

Nagyon kedvező az ára, és jó az illata, de az extra száraz bőrömnek sajnos nem elég a hidratálása a hidegebb hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

piperepozitív

2017. január 5.

Nagyon jó kis átlagos testápoló, nem megy el egyik véglet felé sem: nem túl híg, de nem is túl sűrű-zsíros.
Most ősszel-télen használtam el, a hidratálása pont elegendő volt.
Picit várni kell a beszívódással, fél-egy percet, de zsíros hatás nélkül beszívja a bőröm, és csak simaságot hagy maga után.
A nyári melegben nekem túl sűrű lenne, az biztos.
Ami a legjobban tetszik benne, az az illata. Olyan kifinomultan púderes, nagyon szeretem szagolgatni magamon, amíg érezni a bőrömön. Nem tolakodóan, csak finoman édes, így nem veszik össze egyik tusfürdő illatával sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Most ősszel-télen használtam el, a hidratálása pont elegendő volt.
A nyári melegben nekem túl sűrű lenne, az biztos.

guppi666

2016. október 11.

Ez az illat mindent megér! Annyira tiszta, puha (ha lehet egy illatot ilyen jelzővel jellemezni). Nagyon könnyű állagú, könnyen kenhető, hihetetlen gyorsan beszívódik, nincs szükségem extra hidratálásra, így nekem maximálisan elég amit ez az olcsó csoda művel a bőrömmel. Megtaláltam A TESTÁPOLÓT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

bacsotina9

2016. augusztus 22.

Nagyon szeretem! :) könnyű, folyékony állag, jó hidratálóképesség, finom illat, gyors beszívódás, nincs zsíros érzet. Mi kell még?! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak