Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Lágy, hidratáló ápolás a normál bőrnek. E-vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni bőre nedvességtartalmát, pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

petra9229

2016. július 21.

Update: Elhasználtam, de egy csillagot le kell vonnom, mert mégsem hidratált eléggé.

Ahhoz képest, hogy mennyire olcsó, nagyon szeretem használni. Nyárra pont tökéletes. Folyékony az állaga, nincs erős illata, könnyen beszívódik, kellően hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Arvael

2016. július 1.

Akcióban kb. 260 forintért vettem, de amúgy anélkül sem nagy összeg akció nélkül. Nekem viszont a legnagyobb kedvencem, és imádom az illatát! Felváltva használom a testápoló tejjel: az egy kicsit töményebb, jobban hidratáló verzió, ez viszont kicsit folyósabb, hígabb. Ami legjobban tetszik benne, az az illata, de persze a hidratáló tulajdonsága mellett sem mehetek el szó nélkül. Nekem teljesen megfelelő, és azt hiszem, megtaláltam a nagy Kedvencet, és megmaradok náluk! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

L.ajla

2016. május 21.

Imádom az illatát*.* Engem a kisbabákra emlékeztet :)
Tetszik a folyós, hígabb állaga, könnyebb elkenni, hamarabb beszívódik.
Nagyon jól és hamar beszívódik még úgy is, hogy 3 féle olajjal felturbóztam.
Eddig 5* ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Imádom az illatát*.* Engem a kisbabákra emlékeztet :)
Tetszik a folyós, hígabb állaga, könnyebb elkenni, hamarabb beszívódik.
Nagyon jól és hamar beszívódik még úgy is, hogy 3 féle olajjal felturbóztam.
Eddig 5* ;)

valaholmessze

2016. április 14.

Nagyon jó kis testápoló, ennyiért pedig pláne. :)) Az állaga kicsit folyós, főleg hogy én még egy kis jojobaolajjal is felturbózom a még jobb hatás kedvéért. Számomra az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

dora.banszki

2016. március 12.

Villámgyorsan beszívódik, jól hidratál, diszkrét finom illata van, nem csömörlök meg tőle az orrom. Az ára pedig verhetetlen! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

blessed

2016. február 13.

Egyszerű, de nagyszerű. Folyós, de azonnal beissza a bőr, nagyon kellemes az illata, kiadós adag és hidratál egész napra. Aki nem teheti meg, hogy drága testápolót vásároljon, annak jó szívvel ajánlom, mert ár/érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

tarkacica

2016. január 10.

Többet vártam tőle, alig van illata :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Többet vártam tőle, alig van illata :(

Ciculi1990

2015. december 28.

Nagyon szeretem az illatát, és hamar beszívódik. A száraz bőrömet nagyon jól hidratálja. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Kitty23

2015. november 20.

SOS kellett valamit vennem a száraz bőrömre, ez volt a legolcsóbb így landolt a kosárba. De azt kell, hogy mondjam nem rosszabb mint a drágábbak. Gyorsan beszívódik, az illata nekem kicsit erős de összességében szépen ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

gcsilla

2015. november 10.

Hamar beszívódik, nem ragacsos, de nagyon jól hidratál. És nagyon finom illata van. Egy nivea testápolóhoz tudnám hasonlítani, csak ez jobb! :) Árban is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak