Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ápolja és védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól és megőrzi a bőr nedvességtartalmának természetes egyensúlyát. Illat- és színezőanyag mentes.

Bőrbarát pH - bőrgyógyászatilag tesztelt.

kobarbika

2016. december 5.

Hajfestés előtt szoktam bekenni az arcomat a hajas fejbőr vonalánál, illetve a füleim mögötti területeket. Segít elkerülni a hajfesték okozta bőrirritációt, ha lefolyna a hajfesték. Eddig bevált, bár nehezen tűröm magamon a ragacsos állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

zsofi017

2016. október 8.

A kozmetikusom ajánlotta a száraz számra, mert tényleg mindig nagyon cserepes, de ettől egy nap alatt helyrejött. Nem találtam kisebb kiszerelést, de nagyon megéri az árát. Szerintem krémalapnak is jó lehet. Nagyon zsíros, így csak akkor kenem vele a kezem vagy a lábam, ha extrém ápolásra szorul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Lina14

2016. március 15.

és a szám/könyököm/ hidratálására, szempilláimra/szemöldökömre is használom, hajfestés előtt bekenem vele a hajvonalam és így a festék nem fogja meg, szemhéjpúderrel/pirosítóval keverve szájra/arcra való termékeket is lehet vele kreálni, a körömágyam rendben tartásánál is sokat segít. már lassan egy éve használom, és még megvan a 2/3-a, szinte biztosan előbb fog tönkre menni, minthogy elhasználnám. mindig kéznél van, számomra valóságos csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Kisu

2015. augusztus 3.

Hennázáshoz vettem,hogy ezzel kenjem körbe a fejem és ne fogja be a bőrömet a henna,tökéletesen bevált erre a feladatra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Matilda

2015. július 8.

Régen volt ilyenem, de sajnos megromlott mielőtt elhasználhattam volna. Ajakra, körömágyra használtam, plusz a kezemre ha valami olyan anyaggal dolgoztam ami amúgy kiszárítja a bőröm (pl. gipszkeverés), így úgy viselkedett, mint egy védőréteg. Kirándulásra is szoktam vinni, többek között tűzgyújtásra is nagyon jó. Egy időben nem találtam a polcokon, úgyhogy azóta gyógyszertárból veszem a vazelint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

blackcat00616

2015. június 12.

Nem is tudom mikor vettem, elég rég és csak most fog elfogyni :)
Sok mindenre használom:
- télen ezt kenem az ajkamra és tuti nem cserepesedik ki
- száraz könyökre kitűnő
- szemöldökfixálásra
- páromnak előjött egy szemölcse, amit kolloid oldattal kezeltük, a szemölcs körül vazelinnal kentük be, hogy ne szárítsa ki a bőrét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Nem is tudom mikor vettem, elég rég és csak most fog elfogyni :)
Sok mindenre használom:
- télen ezt kenem az ajkamra és tuti nem cserepesedik ki
- száraz könyökre kitűnő
- szemöldökfixálásra

alexandra_domotor

2015. február 15.

Ha ettől félnek az emberek, akkor az egyes kozmetikai- és sminktermékben található káros anyagoktól miért nem..?
Nagyon szeretem, mert sokszínű a felhasználási lehetőségeinek skálája. Ezt használom ajakápolónak, hajvégre, körömágybőr szárazságra, nagy ritkán szempillára és szemöldökre is. Mióta vazelint használok az ajkaimra, soha nem száradt ki. Feltuningolva folyósabb állagúvá, színesebbé alakítható. Mindig van nálam egy kis tégellyel :)
Viszont, ha nem szeretnéd mindig használni, akkor este kend be vele az ajkaid, reggel egy papírzsebkendővel óvatosan dörzsöld meg és a végeredmény: Sima és puha ajkak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Andi888

2015. január 30.

Tökéletes, sarkamra meg könyökre kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Tökéletes, sarkamra meg könyökre kenem.

czuczy

2013. január 30.

Külföldön imádják a vazelint, de itthon pánikolnak tőle. Értem én hogy kőolajszármazék, de engem egy vegyész ismerősöm megnyugtatott, hogy teljesen desztillált, és az orvosok is előszeretettel használják sérülésekre, szóval ne féljek tőle. Az állandó használata tényleg nem javasolt, mivel elzárja a bőrt. De néha napján ha már vészes a helyzet ( pl ajakszárazság) profin megoldja a gondot, mivel azon a részen nem engedi a bőrt párologni. Nekem bevált. Különben is ...szinte minden krémben és ajakápolóban megtalálható összetevő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

fungiiiii

2013. január 18.

Szerintem a vazelin csodaszer!
az egyetlen dolog, ami télen rendbehozza a kezeimet, pedig majdnem mindent kipróbáltam már, magasabb árkategóriában is.
azt nem tudom, hogy az összetevője mennyire ártalmas, de engem meggyőzött az, hogy legalább működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Szerintem a vazelin csodaszer!

Emolliensek: Petrolatum