Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

100% pamut.
Klórmentesen fehérített.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zsuzsi216

2018. február 9.

Végre megtaláltam!! Végre egy olyan vattakorong, amely nem nyílik ketté és nem szöszöl.
Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Szuper!

Roka

2018. január 30.

Mióta ráleltünk, csak ezt használjuk - nem szöszöl, tényleg elég vastag, és mivel saját márkás termék, nagyon jó árban hozzá lehet jutni.
Bár idővel majd szeretnék átállni a mosható arctisztító korongokra a környezettudatosság jegyében, amíg ez nem következik be, addig marad ez a termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

raramusic

2018. január 22.

Én ezt használom. Bár sokszor el van fogyva a boltból is, de ha van, tuti ezt veszem. Nem foszlik szét, kellően vastag nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

balazskrisztii

2017. december 16.

A Cien után ez a második legjobb. Csak a kettő között ingázok, a többi márka labdába se rúghat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Jeanette88

2017. november 21.

Nagyon jó termék, ár és érték arányban is megfelelő, a nagy kiszerelés is gazdaságos! + Nem esik szét szóval nekem bejön. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

nagyerika28

2017. október 16.

Nagyon jó minőségű! Nem esik szét, nem szöszöl, nem dörzsöli az arcot.Nem kell rá sok micellás víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nixe

2017. szeptember 17.

Egész jó, nem esik szét mint az ebelin, de pufibb a Lidlesnél és sokkal több arclemosót felvesz feleslegesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

ravadri

2017. augusztus 13.

Az egyetlen vattakorong ami eddig bevált. Puha, nem esik szét használatkor és nem is szöszöl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

umpalumpa

2017. augusztus 9.

Ez a korong a kedvencem. Puha, nem esik szét sok folyadéktól sem, de ha felezni akarom, akkor engedelmesen szétjön. Olcsó, a 140-es csomagot szoktam venni, sokáig elég. Sminklemosáshoz legtöbbször sminklemosó kendőt használok (http://kremmania.hu/kremek/pupa-face-flannel-arctisztito-kendo), ezért tart ki a csomag hosszú ideig, de előfordul, hogy ehhez nyúlok. Hámlasztó folyadékhoz, esszenciához, tonikhoz, lakklemosáshoz és püffedt szemekre hideg borogatáshoz szoktam még ezt megnedvesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

anduspapp

2017. augusztus 9.

Olcsó, sok van benne és a legeslegjobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Olcsó, sok van benne és a legeslegjobb!