Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2023. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ápolja és védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól és megőrzi a bőr nedvességtartalmának természetes egyensúlyát. Illat- és színezőanyag mentes.

Bőrbarát pH - bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Matilda

2015. július 8.

Régen volt ilyenem, de sajnos megromlott mielőtt elhasználhattam volna. Ajakra, körömágyra használtam, plusz a kezemre ha valami olyan anyaggal dolgoztam ami amúgy kiszárítja a bőröm (pl. gipszkeverés), így úgy viselkedett, mint egy védőréteg. Kirándulásra is szoktam vinni, többek között tűzgyújtásra is nagyon jó. Egy időben nem találtam a polcokon, úgyhogy azóta gyógyszertárból veszem a vazelint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

blackcat00616

2015. június 12.

Nem is tudom mikor vettem, elég rég és csak most fog elfogyni :)
Sok mindenre használom:
- télen ezt kenem az ajkamra és tuti nem cserepesedik ki
- száraz könyökre kitűnő
- szemöldökfixálásra
- páromnak előjött egy szemölcse, amit kolloid oldattal kezeltük, a szemölcs körül vazelinnal kentük be, hogy ne szárítsa ki a bőrét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Nem is tudom mikor vettem, elég rég és csak most fog elfogyni :)
Sok mindenre használom:
- télen ezt kenem az ajkamra és tuti nem cserepesedik ki
- száraz könyökre kitűnő
- szemöldökfixálásra

alexandra_domotor

2015. február 15.

Ha ettől félnek az emberek, akkor az egyes kozmetikai- és sminktermékben található káros anyagoktól miért nem..?
Nagyon szeretem, mert sokszínű a felhasználási lehetőségeinek skálája. Ezt használom ajakápolónak, hajvégre, körömágybőr szárazságra, nagy ritkán szempillára és szemöldökre is. Mióta vazelint használok az ajkaimra, soha nem száradt ki. Feltuningolva folyósabb állagúvá, színesebbé alakítható. Mindig van nálam egy kis tégellyel :)
Viszont, ha nem szeretnéd mindig használni, akkor este kend be vele az ajkaid, reggel egy papírzsebkendővel óvatosan dörzsöld meg és a végeredmény: Sima és puha ajkak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Andi888

2015. január 30.

Tökéletes, sarkamra meg könyökre kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Tökéletes, sarkamra meg könyökre kenem.

czuczy

2013. január 30.

Külföldön imádják a vazelint, de itthon pánikolnak tőle. Értem én hogy kőolajszármazék, de engem egy vegyész ismerősöm megnyugtatott, hogy teljesen desztillált, és az orvosok is előszeretettel használják sérülésekre, szóval ne féljek tőle. Az állandó használata tényleg nem javasolt, mivel elzárja a bőrt. De néha napján ha már vészes a helyzet ( pl ajakszárazság) profin megoldja a gondot, mivel azon a részen nem engedi a bőrt párologni. Nekem bevált. Különben is ...szinte minden krémben és ajakápolóban megtalálható összetevő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

fungiiiii

2013. január 18.

Szerintem a vazelin csodaszer!
az egyetlen dolog, ami télen rendbehozza a kezeimet, pedig majdnem mindent kipróbáltam már, magasabb árkategóriában is.
azt nem tudom, hogy az összetevője mennyire ártalmas, de engem meggyőzött az, hogy legalább működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Szerintem a vazelin csodaszer!

bandita

2012. május 9.

Azonkívül, hogy komedogén hatása van a petrolatumnak, én nem látok semmi kivetni valót az összetevőben. A termék tiszta vazelin, tartósítószert, illatanyagot nem tartalmaz. Teljesen igaz, lehet vele akár cipőt is ápolni. Hasznos akkor is, ha tudom, hogy irritáló anyaggal fog érintkezni a kézbőröm, és megelőzésként bekenem vele. Hajfestésnél is ad egy védő réteget. Egészségügyi felhasználása is van. A növényi olajokat én is imádom, tényleg hosszú a paletta, és nem szeretnék vitatkozni senkivel. A vazelin az vazelin, nincs mit ragozni rajta. Megvan a helye és hasznos felhasználási területe az én háztartásomban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 9.

berni88

2011. december 13.

A vazellinek rengeteg jótékony hatásáról olvastam már, és valóban be is bizonyultak. Én az egész lábfejemet kenem be vele, zoknit húzok rá és még a kemény sarokbőrt is rendbe szedi. Valamint még az ajkaimon alkalmazom ajakradírozásnál: vazelin, kevés cukor és finoman dörzsölöm- pihe-puha ajkak az eredmény. Azonban ezt csak heti egyszer ajánlom, mivel az ajak bőre nagyon érzékeny és a túlápolásból több gond adódhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 13.

porumbkatalin

2011. július 3.

ezt használom futáshoz kidörzsölés ellen vagy három éve: belső comb, hónaljak, mell alatt.... arra tökéletes....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 3.

szalaijudit92

2011. április 14.

A könyök száraz bőrével csodákat művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 14.

A könyök száraz bőrével csodákat művel.

Emolliensek: Petrolatum

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.