Isana

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2019. május 10.

Kiszerelés:   7 x 2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrtápláló koncentrátum C-vitaminnal és B5 provitaminnal.

Hatékony öregedésgátló kezelés antioxidáns formulával. A bőrnek értékes vitaminokat és tápanyagokat biztosít, valamint védi a szabadgyököktől.

lyll

2018. szeptember 23.

Munkaváltás miatt egy elég húzós időszakon vagyok túl, ami rengeteg munkával(heti 70 óra), kevés alvással és evéssel, sok stresszel járt. Elég nyúzott lettem, úgyhogy ahogy kicsit enyhült a nyomás, úgy éreztem, kell adnom a bőrömnel egy kis extra boostot. Nagyon megörültem, amikor a facebookon szembejött ez a termék és gyorsan be is szereztem. Reggelente használtam, nagyon kényelmesnek találtam a formulát. Gyorsan beszívódik, de azért ez egy elég nagy mennyiség volt, így én végül 4 részletben kentem fel az arcomra, mindig megvàlárva, hogy az előző réteg beszívódjon. Tegnap használtam el az utolsót és szerintem látványosan javított a bőröm állapotán. Kicsit mintha “felébresztette volna”. Sokkal szebbnek látom. Szerintem 2 havonta be fogok iktatni egy ilyen kúrát a rutinomba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.