Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Limitált kiadás.

Aktív szenes peeling.Hatóanyagai alaposan és gyengéden tisztítják a bőrt.Finom ásványi hámlasztó szemcsékkel.Krémes formula szójaolajjal.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Szeretem, nem túl durva, puha lesz a bőröm utána. Illata és az állaga is bejön. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

nita99kasler

2018. július 18.

Éppen új arcradír után kutatva találtam rá erre a termékre. Az ára nagyon kedvező, az illata kellemes. Nekem viszont sajnos túl aprók a szemcsék benne, alig érzem a radírozó hatást. Kicsit szomorú vagyok..:( sajnos semmilyen pozitív hatását nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

UnicornsOfLove

2018. július 15.

Kétszer kellett megnéznem a képet, mert nem hittem el, hogy az a dolog van rajta majdnem 5 csillag kíséretében, amit én most 1-esre készülök értékelni. Mert igen. Viszont utána már eszembe is jutott, hogy hoppá hát ezt pontosan az értékelések miatt vettem meg 😀 Nekem ez sajnos nagyon nem vált be. Az a baj, hogy amellett, hogy kicsit csíp, nagyon olajos is. Ezen a kis adatlapon itt "zsíros" bőrre ajánlott, jó vicc. Nekem száraz bőröm van, de most, nyárra való tekintettel ha talán, mondom talán megjelenik rajta valami kis minimál zsírosság, már nem jó rá ez a termék. Ugyanis: nem radíroz, hanem csúszkál a zsíros részeken, és utána az istennek sem lehet lemosni, ott marad az a feketés réteg a bőrömön, és az, hogy az arcradírt vízzel mossam le... nos... itt ki van zárva. Csak csúszkál és csúszkál. Így hogy lehet leradírozni a bőröm?! Egyszer a naptejes arcomat akartam megtisztítani vele, na hát néztem is egy nagyot. Az egész arcom fekete foltos maradt, és a víz csak "tologatta" ezt a nagyon olajos réteget a bőrömön. Állandóan micellás vízzel kell letörölnöm miután ezt használtam. Ez így nem jó. Tetszett ez a mostanában nagyon menő szenes dolog, de ez a legrosszabb arcradírom valaha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Rure90

2018. június 20.

Véééégre egy olyan arcradír, ami használ is valamit az én arcomon!
Komolyan, osztogatni kellene, annyira szuper találmány. Amit némelyik márka arcradír néven elad.. hát mint egy friss tavaszi fuvallat az arcomnak. De ez. Ez dolgozik szépen, érzem, ahogy felfrissül az arcbőröm, ahogy levegőhöz jut. A puhaság pedig plusz vidámság! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Véééégre egy olyan arcradír, ami használ is valamit az én arcomon!

pinupdollstella

2018. május 16.

az egyik legszuperebb bőrradír, nagyon puha lesz utána a bőröm! nálam nem okozott irritációt, picit piros leszek de hamar elmúlik. az illata pedig nagyon jó!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

dlms.trk

2018. május 12.

Hát, nekem nagyon tetszett az állaga is, a színe, az illata, a szemcsék.
Kipróbáltam a kezfejemen, isteni puha bőr, fent hagytam 1-2percig is talán.
Ma jött a pillanat, hogy az arcomra is kenjem. Itt is mielőtt el kezdtem radírozni fent hagytam maximum 2 percig.
Lemostam magam és mint akit megnyúztak, vér vörös tőle az egész fejem, lassan egy órája és nem múlik el. Ha lehetne képet csatolni páran jót röhögnétek az tuti.
Három csillag mert tetszene, a bőröm szép puha lett tőle csak éppen cékla színű éles kontrasztokkal ahol nem ért hozzám a cucc 😂😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Hát, nekem nagyon tetszett az állaga is, a színe, az illata, a szemcsék.
Kipróbáltam a kezfejemen, isteni puha bőr, fent hagytam 1-2percig is talán.

gyongyikeolasz

2018. május 5.

Elég sok arcradírt kipróbáltam már de eddig valahogy egyik se vált be nekem. Hirtelen felindulásból vettem meg ezt a terméket de nem bántam meg. Nem hittem volna, hogy egy olcsó arcradír ilyen jó lehet. Simán veri a drágább társait. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

jvivi

2018. április 16.

Kár, hogy limitált kiadás, mert nekem nagyon bevált. A szemcséket nem spórolták ki belőle, megfelelően eltávolítja az elhajt hámsejteket és pihe-puha bőrt eredményez. Egyáltalán nem szárít, nem érzem, hogy húzódna tőle a bőröm lemosás után (ami sok arclemosó termékkel problémám).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Gina1978

2018. április 3.

Arcradírt kerestem, erre esett a választásom. Nem bántam meg, újravettem, alap darab lett. Radíroz, de nem durva, én pakolásnak is fent szoktam hagyni pár percre, széppé teszi a bőröm. Hetente 1-2x használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

hieora

2018. február 21.

Az illata nem lett a kedvencem, de ettől eltekintve, nagyon jó! Nekem jól radíroz, de nem úgy, hogy fáj, és lemosás után sokkal simábbnak, és puhábbnak érzem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid