Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Limitált kiadás.

Aktív szenes peeling.Hatóanyagai alaposan és gyengéden tisztítják a bőrt.Finom ásványi hámlasztó szemcsékkel.Krémes formula szójaolajjal.

Vica75

2018. február 12.

Radírnak nem mondanám,egyszerű lemosó,itt ott szemcsével. Fekete. A mosdónak sem a barátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

IldiWolford

2018. január 15.

Már régóta kerestem egy jó arcradírt és tessék. Az összetevői nagyon barátságosak, az aktív szén jót tesz a bőrnek. Jól radíroz és puha lesz az arcod utána. A szaga viszont elég kellemetlen... De ezért nem vonok le pontot, mert amúgy nagyon szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

gyulzsuzsi

2017. december 6.

Relatív durvább arcradírt kerestem, hogy ne csak mutatóba legyen szemcsés, hanem csiszatoljon is le egy kicsit az elhalt hámsejtekből. Pár béna vásárlás után kínomban ezt vettem meg, nem sok jót várva. Meglepett, pont tökéletes a radírozó hatása! Bocsánat Isana, hogy előítéletes voltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

zeleieva

2017. október 26.

Nemrég vettem ,de alapvetően elégedett vagyok vele.Elsősorban arcradírnak használom. Szépen radíroz és utána simább lesz a bőröm és eltávolítja a felesleges elhalt hámsejtet. Nem szárít feleslegesen .Tetszik a színe és mintha a acném is javult volna általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

bessie

2017. október 25.

Kétszer használtam. Nedves bőrbe belemasszíroztam, picit fent hagytam állni, vegyes típusú arcbőröm miatt. Radírozó szemcsék szépen, finoman dörzsölnek, utána pihe-puha lesz a bőröm és tiszta. Szépen lejön az aktívszén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

geannika

2017. október 8.

Bár még csak 1 hete használom, de eddig jó tapasztalataim vannak. A szemcsék nem túl durvák, finoman tisztítják az arcot és utána puhábbnak is érzem a bőröm. Mintha a mitesszereimet is csökkentené, de ez inkább később derül majd ki.
Eddig úgy érzem, hogy megérte, ha továbbra is beválik, akkor remélem, hogy nem limitált kiadás lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid