Isana

Ár:   450 Ft Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 11.

Ár:   450 Ft Ft
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol nélkül. Szemorvosok által igazolt. Eltávolítja a vízálló szemfestéket is. Minden bőrtípusra alkalmas.

IldiWolford

2018. január 15.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kellemes az illata. Szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kellemes az illata. Szeretem

susanszkipetra

2018. január 6.

Nekem nagyon bevált, mindig van a táskámban, nem irritál, nem szárit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Nekem nagyon bevált, mindig van a táskámban, nem irritál, nem szárit!

tinyblackpaw

2017. december 10.

Csak akkor használom ha nem tartózkodom otthon és szükségét látom, hogy eltávolítsam a sminket. Az illata nem lett a kedvencem de nem is igazán zavar. Nem túl nedvesek a kendők de éppen elég nedvesek ahhoz hogy hatékonyan szedjék le még a vízálló sminket is. Nem szárít, nem irritál, eddig ilyen ritka használat mellett nem vettem észre, hogy pattanásokat okozott volna, amire való arra megfelel és viszonylag elég olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

252n

2017. december 7.

Kíváncsiságból vettem, de nem bántam meg. Igaz, én sminket nem mostam vele, inkább arc áttörlésére használtam, de tetszett a "krémessége".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

cshrs

2017. augusztus 21.

Noveremmel egyutt hasznaljuk, es nagyon szeretjuk. Az Alterra kendojet csereltem erre. Azt csak a szoliba jarasom miatt kezdtem megvenni, ezt viszont mar a mindennapos sminklemosashoz is szivesen hasznalom. Miutan kiveszek egy kendot, rakok ra az olajos szemfestek lemosombol es azzal torlom le a szemeimrol a sminket. (Igy vattakorongot is sporolok :) Ezutan hajtogatok rajta, es az arcomat is attorlom vele, de termeszetesen nem szed le mindent, igy ezutan jon meg egy szappanos arcmosas. Teljesen meg vagyunk vele elegedve, es mindig ezt vesszuk ujra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Zsanci94

2017. augusztus 7.

Nekem ezek a sminklemosó kendők alapból sem tartoznak a kedvenc termékeim közé. Az enyém elég nedves volt, viszont utána ugyanúgy más terméket is kellett használnom. Szerencsére nem irritálta a bőrömet. Viszont utazáshoz hasznos terméknek gondolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

ALettah

2017. június 10.

Nézem itt a sok jó véleményt, és azon tűnődöm, hogy vajon én egy hibás csomagot kaptam? Az én pakkomban lapuló kendők alig-alig nedvesek, ahhoz, hogy valamit kezdjen az alapozóval és púderrel az arcomról, külön rá kellett spricceljek egy kis vizet, ragacsos érzetet hagy és műanyagos szaga van.
Nekem nagyon nem jött be, nem is használtam el az egészet, betettem az autóba kéztörléshez, végszükség esetére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Alexandra9

2017. február 22.

Pár napja vásároltam meg a 25db-os kiszerelést és egyből beleszerettem. A kendők nagyon puhák, kellemes illatuk van és a hétköznapi sminkem (alapozó, tus, szempillaspirál) 90%át leszedi, ami nekem bőven elég, mivel utána úgy is használok még sminklemosó terméket. Én ennél többet nem várok egy törlőkendőtől. Kicsit lehetne nedvesebb, de szerintem így is szuper. Még nem adok 5 csillagot, megvárom míg elfogy.

UPDATE: Meg sem vártam, hogy elfogyjon az első csomag, azonnal vettem belőle még. Kétlaki életet élek, ezért beszereztem több csomaggal, hogy akárhol vagyok mindig tudjam használni. Egy pár napos utazásra is ezt a kendőt vittem magammal, mint az egyetlen arctisztítót és teljesen meg voltam vele elégedve. Az illata még mindig kellemes, megfelelően nedvesek a kendők és teszik a dolgukat. Most már igazán megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Zaynab

2017. február 14.

Leárazva vettem most, közel 2 hete.
Két napja használom és most kezd csak helyreállni az arcom - a valószínűleg - az Isana Young (fehér alapon magenta díszes) használata után.
Annak ellenére, hogy még nem gyógyult meg az arcbőröm 100%-osan, ez a kendő nem igazán irritálta a bőrt. Egész kellemes illata van, ráadásul ez is alkoholmentes termék, csak tényleg nem irritál.
Eddig csak 2 kendőt használtam így, el túl sokat nem mondhatok/írhatok a termékről, de eddig gyenge négyes (az illatanyag miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.

Leárazva vettem most, közel 2 hete.

borsooo

2017. február 13.

Már sokadik csomagot használom, nekem eddigi kedvenc tisztítókendőm. Annak ellenére hogy kb fele annyiba kerül, mint a márkásabb társai, szerintem puhább, nedvesebb és jobban leszedi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak