Isana

Ár:   450 Ft Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 11.

Ár:   450 Ft Ft
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol nélkül. Szemorvosok által igazolt. Eltávolítja a vízálló szemfestéket is. Minden bőrtípusra alkalmas.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bianka90

2017. január 13.

Szeretem. A sminkem majdnem 100%-át eltávolítja, a spirálból szokott maradni pici de az vízálló nagyon így nem is várom ezt el tőle. Nem csípi, irritálja a szemet. A kendő nagy, nekem egy darab elég egy lemosásra így gazdaságos is - egy hónapig elég egy csomag és nem kell vattakorongokkal vacakolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

szilviakiralyno

2016. november 6.

Ez irtózatosan rossz. Nem volt nagy választék a rossmannban, és sajnos ezt választottam. Kár volt. Kimarta az arcbőröm, és iszonyat módon húzódik utána. Nem is beszélve arról, hogy nem távolítja el maradéktalanul a sminket. Kényszerből kéztörlőnek használom, de annak sem vált be. Soha többet nem veszek ilyet. Bőrgyógyászatilag tesztelt? Na persze... Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

SzTellsIt

2016. november 2.

Nekem nagyon bejött. Nem mar, kellemes az illata, ha az ember odafigyel, hogy hogy zárja vissza a tasakot, akkor nem szárad ki. A vízálló szemfestékemet is leszedte és nem drága. Sokkal szívesebben használom, mint a drágább micellás vizet. Nem látok utána fátyolosan, ami nagyon nagy pozitívum!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Mintia

2016. október 19.

Olcsó-olcsó igaz, de attól még nem szedi le a szemhéjtusomat. :D Ezen kívül nagyon hamar kiszárad a kendő. Kb 5db kendő kellett, hogy legalább NAGYJÁBÓL lejöjjön a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

emeseee6

2016. október 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól eltávolít minden sminket,zsírt,szennyeződést,de nem szárít. A minőségéhez képest pedig kifejezetten olcsó,sok drágább társánál jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

nicolebunny

2016. október 15.

Nekem nagyon bejött, nem csíp, pedig sok ilyen kendőnél tapasztaltam! 400 Ft körüli áron vettem, totálisan megérte, a kendők mérete viszonylag nagy, tehát akár az arc- és a szemsmink eltávolítására is alkalmas lehet egy db :) Könnyen eltávolítható a szempillaspirál, az ajakfilc, tus, minden. Nem szakad könnyen, jól záródik a tasak, tehát nem is száradnak ki. 5 csillag :)

Update: A mai napig ezt veszem újra, ez a kendő vált be nekem a legjobban, mindent lepucol a szememről, nem csíp, marad az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

marryjane

2016. szeptember 30.

Nagyon jól tisztít, megfelelően nedves, jól zàr a tasi, DE..... parfüm van benne, a rozaceás bőrömre inkább nem. Megmarad kéztörlőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

hnikolett

2016. április 26.

Szeretem, jobb mint a baleas. Nedvesebb, "kremesebb", konnyebb leszedni a sminket vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Matilda

2016. március 15.

Teljesen rendben van ez a kendő, bár én évente kb 3x mosom le ilyen módom a sminkem. Nem csíp, kellően nedves, kellemes illattal és jó áron. Úgy kaptam valahonnan, szívesen elhasználom, de már megvan a kedvenc kendőm (Babylove).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

kertesztimi

2016. február 29.

nagyon szuper nekem tetszett én minden este ezzel is áttisztíítottam az arcomat :) igaz mostanában már nem nagyon találtam de kutakodom ha van tutti ilyet veszek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak