Isana

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tuszy, Módosítva: 2016. január 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ISANA zöldalmás borotvagél gyümölcsös, friss illatával a borotválkozást különleges élménnyé teszi. A bőrbarát ápoló formula hidratáló összetevőket, például aloe verát és glicerint tartalmaz, amelyek biztosítják a borotválkozás alatt a bőr szükséges simaságát és rugalmasságát. A lábak, a hónalj, és a bikinivonal érzékeny bőrét tápláló hatóanyagokkal ápolja.

Vízzel nedvesítse be bőrét. Vigyen fel kis mennyiségű ISANA zöldalmás borotvagélt az ujjbegyeire vagy közvetlenül a borotválandó testfelületre és egyenletesen oszlassa el a bőrön amíg sűrű, krémes hab nem képződik. A bőrt a borotválkozást követően öblítse le.

lucintaa

2016. május 1.

Az állaga híg, de nagyon szépen el lehet oszlatni, és nagyon szépen felhabosodik. :) A borotva könnyen siklik a bőrfelületen ennek a gélnek a segítségével, nem irritál, nem pattogzott ki, nem viszketett a bőröm. Az illata kellemes zöld almás. :) A kupakja kicsit merev, nehezen nyerhető ki a gél, de nem vészes.
Én is jobban szeretem a géleket, mint a habokat borotválkozás terén. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Én is jobban szeretem a géleket, mint a habokat borotválkozás terén. ;)

panneszka

2016. február 24.

Nagyon viszkettem tőle és tényleg nagyon híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Nagyon viszkettem tőle és tényleg nagyon híg.

Kiscsillag5

2016. január 26.

Számomra nagyon mű. Az illata és a színe is borzasztó. Mikor elkezdtem használni utáltam, most már úgy ahogy megbarátkoztam vele. Az állaga sem túl jó, elég híg. Elhasználom, de biztos hogy nem fogom újravenni. A barackosat nagyon szerettem, de sajnos nem lehet kapni jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Tuszy

2016. január 12.

Nagyon jó illata van, tökéletesen végzi a dolgát :) Én jobban szeretem a géleket, mint a habot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.