Isis Pharma

Ár:   5540 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morzsa, Módosítva: 2012. december 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Erősen rosaceás bőr kezelésre.

A Metroruboril krém 6 aktív hatóanyagot tartalmazó komplex készítmény, amely a rosacea kialakulásában szereplő összes tényezőre hat egyszerre.

• Az Escin (1%) nevű hatóanyag fokozza az érfal ellenállását
    Javítja a mikrocirkulációt
  • A Ranunculus Ficaria kivonat (1%) érösszehúzó hatású, ezzel csökkenti az arcpírt
  • A Mimosa Tenuiflora kivonata (2%) fokozza a kicsiny érfalak ellenállását
  • A Glycyrrhetinik sav (0.2%) gyulladáscsökkentő hatású, ami szintén arcpír csökkentő hatású
  • A Bisabolol (0.2%) bőrnyugtató hatású az érzékeny bőőrre, egyúttal védi a bőrt a kiszáradástól
  • Metronidazol (0.75%) antiparazitikus, antibakteriális hatás - fertőtlenít

Ár: 3.000 Ft , Eladó: salimar
Állapot: bontatlan, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost
Ani55

Korcsoport: >54
2019. október 24.

Szörnyű volt az arcom,teljesen kétségbeesetten kerestem megoldást.A bőrgyógyász által felírt krém nem segített.Végül rátaláltam erre a krémre a neten.Nagyon jó krém csak ajánlani tudom,rozaceas bőrre.Újra kapható.Eltüteti a göböket és a pirosság is alig látható.Ki merek menni az utcára smink nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 24.

cicatapmancs

2015. november 14.

Amíg "csak" piros foltok voltak az arcomon, addig nem volt probléma. Aztán jöttek a piros kis göbök. Ezt a krémet rendeltem meg először az antibakteriális hatása miatt. Ez a 30ml nem egy őrületesen nagy mennyiség, úgyhogy kb. 3 hetet jósoltam neki minden napos használattal. Ahogy először bekentem vele az arcom nagyon meglepődtem, mert 10-15 másodperc múlva már be is szívta a bőröm. 3 használat után kezdtek a piros kis pöttyök eltűnni. Most használom 2 hete, és teljesen eltűntek. Nem próbáltam még ezen kívül mást a göbökre, így csak annyi összehasonlítási alapom van, hogy ez használt. Nem száradt ki tőle a bőröm. A pirosságon enyhített, de teljesen ez sosem fog eltűnni. A kis szerelés ellenére most már úgy gondolom,hogy sokáig elég lesz, mert kevés kell belőle egyszerre. Amilyen célra vettem, annak tökéletesen megfelel.

update: Eltelt több,mint 1 hónap mióta először használtam. A göbök eltűntek és sokkal kevésbé piros az arcom. Az Eucerin Anti-redness éjszakai krémmel együtt használtam és mostanra már csak annyi látszik a rosaceából, mint akit egy picit megkapott a nap. Én megtaláltam a 2 tökéletes krémet, amivel kordában tudom tartani a pirosságot.

update: Lassan 2 év telt el mióta használom ezt a krémet. Szerencsére csak időszakosan van már rá szükségem. Hidegebb időben azonnal elkezd kiszáradni a bőröm, húzódik, ahogy belépek a lakásba már rögtön ég is. Ez a krém pár óra alatt rendbe hozza az arcomat. Még mindig a legjobb krémnek tartom, pedig többet próbáltam már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

ava

2015. október 28.

Régebben vettem,gondoltam kipróbálom mielőtt megromlik,nekem szép bőrt eredményez,nincsenek piros göbök.Állítólag először minden használ később semmi a rozáceás bőrre?Hátha csoda történik és kitalálnak a mi bőrünre valami hosszútávú megoldást.Van benne nap elleni védelem,kicsit szárítja az én bőrömet,beszívódik hamar.Túlzottan kitágult erek nincsenek,de a kis általános pirosságon mintha segített volna. Pl. biodermánál sokkal jobb.kevés kell belőle. Az akneroxidot cseréltem le erre, mert nagyon szárított,öregítette a bőrömet.Eddig 5 csillag.Több hetes használat után tartom az öt csillagot.Pirosságot lehúzza,egyenletesebb bőrkép,gyulladt göbök minimálisak.upd:sajnos abbahagyták a gyártását,mi lesz velem ?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 28.

flavaclara

2014. december 10.

35 éves vagyok, és enyhén rozaceás a bőröm. A piros megpattant erekre szerintem egyetlen csodaszer van, és a lézer. Nekem ezen túl is a legnagyobb gondot a bőröm érzékenysége jelentette, az állandó "alulhidratáltság" érzése. Ez a krém nekem nagyon bevált. Nem csak az általános gyulladtságot csökkentette, hanem tényleg pár hét alatt szinte "feltöltötte" a bőröm, érezhetően úgy lett hidratált, hogy nem nehéz és zsíros lett a felülete, mint sok más krémnél. Nappalra én is a Sensyliát használom, és így együtt ez a kombináció tényleg megéri a rá kiadott pénzt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 10.

stassy

2013. március 2.

Ezt a krémet is használtam már. Göbös aktiv rosaceán pár órára kicsit könnyít, gyorsan beszívódik, de sajna a hatás nekem nem tartott sokáig. Hosszú távon nem javított sajnos semmit, de nem is rontott.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Morzsa

2012. december 23.

Ha valaki ott tart a rozaceában, hogy már nem használ lassan semmi rá, akkor nincs mese: feljebb kell lépni. Ezt a krémet középsúlyos rozaceára ajánlják, és én azért féltem, mert mi van, ha ez sem használ, mihez nyúlok eztán.
De hihetetlen dolog történt: este megmosom az arcom mosdókenőccsel, rájön ez a krém (semmi más), reggel megint mosdókenőcs, arra a Sensylia nevű 24 órás krém, ami teljesen feltölti a száraz bőröm egész napra, és SEMMI MÁST nem kell egész nap magamra kenni. Az első napokban még volt olyan, hogy úgy éreztem, pirulok ki, de tükörbe nézve ennek nyoma sem volt, aztán ez is elmúlt, és azóta semmi.
Nekem nagyon fontos volt, hogy semmi mást ne kenjek magamra, mert először úgy kezdtem használni, hogy az esti Metruboril után még kentem magamra éjszakai krémet (nem hittem ugyanis, hogy csak ettől hidratált lesz a bőröm), meg napközben is, mikor nagy szél vagy mínuszok voltak kint, kentem még valami könnyű hidratálót, és úgy viszont jöttek (talán valamivel kevesebbszer, gyengébben, de jöttek) a kivörösödések. Aztán eszembe jutott, amit a bőrgyógyász mondott: a rozaceás bőrt a legjobb békén hagyni, és mióta csak ezt a duót kenem magamra, mellé mást semmit, azóta tényleg úgy érzem, csoda történt.
Persze, félek, hogy meddig tart -sajnos mostanság a "semmi nem hat" mellett a másik tünete a rosszabbodásnak, hogy ha mégis, az se sokáig. A Rosaceutical pl. pont egy hétig hatott, de mellette sem volt teljes a tünetmentesség. Szóval, igen, parázok, hogy maradjon a hatás, de már az is, hogy 10 napja úgy élek, mint akinek egyáltalán nincs rozaceája, egy kisebb csoda... Ehhez képest még egy bónusza van, hogy nincs az a rossz illata, és nincs felkenve az a kicsit beragadós érzés utána, amiért a sima Ruborilt nem szerettem. Bár, ha lenne, de hatna, ez sem érdekelne, de sajnos a sima Ruboril már csak ideig-óráig csillapította a vörösségem, tartós hatást nem hozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.