Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-páfrány

Fej: üröm, menta, levendula, bergamot

Szív: narancsvirág, kömény, fahéj

Alap: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, szantálfa, ámbra

Carlito

2015. szeptember 21.

NEM OLYAN MINT RÉGEN.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

NEM OLYAN MINT RÉGEN.....

norizoboki

2015. június 11.

Ez az az illat mitől ledobom a bugyim.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Ez az az illat mitől ledobom a bugyim.. :D

Rhodesian Ridgeback

2015. április 17.

Pedig annyira próbálkoztam megszeretni, de hiábavalónak tűnt. Erős, émelyítően édes, arrogáns illat, amit főként a beképzelt izomagyúak viselnek szívesen magukon. Eltűrik magukon azt az állott, egykor vaníliás cola szagot, egy kis égett műanyaggal vegyítve, mert elsőre az ugrik be annak alapján, hogy "mihez is tudám hasonlítani". Még csak férfias illatnak sem nevezném. Elég, ha egy diabéteszes megszagolja és már nyúlhat is az inzulinért. Jómagam nem értem miért olyan népszerű illat, mikor a 100 Ft-os boltban lehet ehhez hasonló kotyvaszokat kapni töredék áron. A palack pedig kész röhej. A tervezőnek bizonyára "csomagfétise" lehetett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Vancsi

2015. február 26.

Igazi szexi férfi illat.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Igazi szexi férfi illat.Imádom!

hodori

2014. december 23.

Rengeteg utánzatát éreztem és láttam már ennek a parfümnek, de ez egy olyan illat amit nem lehet utánozni.
Ár érték aránya teljesen rendben van. Finom édes, férfias és nem utolsó sorban hosszan tartó illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

Hunreeth

2014. október 20.

Szeretem ezt a parfümöt, de valahogy még mindig nem szereztem be. Talán annak köszönhető mindez, hogy ahonnan rendelek, ott nem árulnak Le Male-t. Viszont most, a D betűs boltban megkapható 30% engedménnyel a 75 ml kiszerelés, kicsit el is lettem szomorodva, hogy én ezt most tudtam meg, nem pedig előbb, mielőtt megrendeltem 2 parfümöt, úgyhogy most szólok mindenkinek, hogy hónap végéig "occón" meg lehet kapni :)

Hogy a parfümről is szóljak, igazából sokat nem tudok mondani, csak azt, hogy szerintem vakon is meg lehet venni ezt a csodát, nem lehet mellélőni vele. Amellett, hogy rendkívül jó az illata, nagyon jó a tartóssága is, én 1 nappal később éreztem magamon, miután a teszterből fújtam magamra. Persze idővel már csak bőrközeli az illat, de az nem gond, legalább a hölgyek közelebb kell, hogy hajoljanak, ha érezni szeretnék a kiszemeltjükön ezt a szenzációs illatot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

anita29

2014. szeptember 6.

A kedvenc férfi parfümöm, szerintem nagyon el lett találva. A páromra is "ráerőltettem", bár hála nem igazán kellett, mert ő is egyből beleszeretett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

régi illat, de én csak úgy tavaly ősszel jutottam hozzá, majd féláron a müllerből. bejön, fűszeres(lehet az a különös jegy benne a páfrány) és kellemes, ha lecseng. tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Pöti

2014. május 19.

Valami újat szerettem volna a páromnak az állandó Armanik helyett, így erre esett a választásom.. És milyen jól tettem. Gyönyörű a leszáradása ennek az illatnak, a végén a szantál és az ámbra dominál az ő bőrén, ezek pedig női illatban is a gyengéim... :) Egész este a kezét szimatoltam és úgy érzem, megtaláltam a következő illatát.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

molnardokigergely

2014. május 5.

Amikor valaminek a nevében benne rejlik, hogy ilyen-vagy olyan, akkor máris gyanússá válik. Pölö a Német Demokratikus Köztársaság minden volt csak nem demokratikus. Le Male? Hááát, a férfias illatról valami más jutna eszembe pölö pacsuli, vetyver, fűszeres-fás akkordok stb, egyszóval tökösség. Erről a fahéjas-vaníliás édességről viszont egyáltalán nem ez ugrik be-korunk férfiairól sem persze. Kellemes illat, talán még egyedi is, de nekem nem mond semmit, nem asszociálok semmire. Az üvege minden idők egyik legközönségesebbje.(Horganyzott acélvödörből előugró, fej és végtagok nélküli próbababatorzó). A tartósság és a hatósugár is erős közepes. Inkább ilyet hordjon az ember, mint Antonio Banderas parfümöt. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Antioxidánsok: BHT