Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-páfrány

Fej: üröm, menta, levendula, bergamot

Szív: narancsvirág, kömény, fahéj

Alap: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, szantálfa, ámbra

csikosmatyas

2013. december 30.

Igazatok van, ezek is hatalmas karakter illatok én imádom őket! Sajnos kedvenc parfümöm kivonták a forgalomból, így valami új után kellett néznem, és azt hiszem a női megfelelője lesz a nagy Ő!
De mivel orrmániás vagyok így a férfi illatait is végigpróbáltam ... képzelhetitek az illatáradatot amit húztam magam után a végére :-)
Mint minden nagy illatnak ennek is erősen személyiségfüggő a viselhetősége, így meg sem lepődtem azon, hogy egy - amúgy nagyon kedves - ilyen illatban pompázó férfiúról (akihez inkább valami Givenchy passzolt volna) egyből eszembe jutott a 47 ginger headed sailors, de nem a Tommy Handley-féle, peckes, trikó alatt feszülő izmos előadásban, hanem inkább a fehér vasalt ing, öltöny, tükörfényű cipős Bertie Wooster-esen ... saaailoooors !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 30.

Tündérvirág

2013. augusztus 27.

Nekem az egyik legjobb férfiillat! Erősnek az illatát nem mondanám, a tartóssága igen, az erős, sokáig lehet érezni. De maga az illat idővel sokat finomodik. Könnyed, csábító kis illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

x

2013. augusztus 21.

Zseniális, erőteljes vadállat. Francis Kurkdjiannak bármekkora kiábrándulás és csalódás volt is, amikor megvalósult az álma, hogy Gaultier-nál dolgozhatott, azért a művészi alkotás vágyát valóra tudta váltani.
Nem jön szembe az utcán, még az utánzatait is ritkán érzem, és igy a biztonságos. Vad álomvilág lenne az, amelyikben bármelyik férfin megérezhetem, kiszámithatatlan következményekkel.
Valahányszor arra gondoltam, milyen lehet a nagybetűs ideális Férfi illata, ez az illat az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

baby0782

2013. május 8.

A világ LEGJOBB férfi illata!!
Meg persze nem jön szembe veled az utcán..
Erős, hihetetlenül tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

A világ LEGJOBB férfi illata!!
Meg persze nem jön szembe veled az utcán..
Erős, hihetetlenül tartós illat.

szambi

2012. december 28.

Ez a számomra ikonná vált üveg azt kell mondjam igen találóra sikerült anno, aminek hála amióta csak az eszemet tudom változatlan formában köszön vissza a polcokról. Az illatot szimatolván egy játékosan könnyed, ruganyos járású tengerész ugrik be aki vígan fütyörészik valamelyik mediterrán város halbűzös kikötőjében, akit jártában keltében átjár a napfény, a vidámság. Aki fiatal, a mának él napról napra, és nem utolsó sorban nem riad vissza, szigorúan a hosszú hajóutak unalmát elűzendőleg, egy kis homoszexuális kalandtól sem. Ja, a kép része még, hogy egykoron fehér mokaszínjében semmiképpen sem visel zoknit, talán soha sem tette, mely a bohémság egy igen bizonyos jele fiatal korban.
Egyszóval ha megérzem és még látom is, egyből kirajzolódik bennem egy homár Gorcsev Iván. Itt elnézést kell kérnem a nagybecsű írótól, bizonyára sosem gondolta volna, hogy holmi élénk fantáziával megáldott ledér nőszemélyek ilyen asszociációkra vetemednek.
Nos értekelem az illat fantáziát megmozgató energiáit, de férfiasnak nem mondanám. Szerintem ez egy kifejezetten "nyaralós" illat, a zord nagyvárosi mindennapokra harmatgyenge. Egyedül az üveg által megformált torzó tekinteteket odavonzó csomagját mondanám férfiasnak és impresszívnek, de a tartalom nem folytatja a csomagolással megkezdett irányvonalat, pedig elpirulva várom a beteljesülést minden alkalommal amikor csak meglátom. A finálé sajnos elmarad.
(Természetesen a szexuális orientáció említése írásomban kizárólag a szemléltetés eszköze, semmiképpen sem minősítés jellegű.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

NagyN

2012. november 27.

Nekem az egyik legnagyobb melléfogásom az évek alatt ez a parfüm.Úgy elvan több mint 3/4-el a szekrényben.Egyáltalán nem különleges,sok emberen éreztem már,és nagyon hasonlít suhanc koromból egy fa dezodorra :DDD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 27.

Passzé

2012. június 12.

Elpirulok az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Elpirulok az illatától.

moncsi29

2012. május 18.

Laci,elmondtál róla mindent!Nálam is toplistás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Laci,elmondtál róla mindent!Nálam is toplistás!

Laci

2012. május 18.

A 90-es évek legmeghatározóbb illata, mely szerintem az egyik legjobb, ami készült ebben az időben. Egy ikon a parfümkészítés történetében. Lehet utálni, de én soha nem tudnám. Annyira rafinált, finoman édes, hogy nincs párja ebben a kategóriában. Nagyon tartós, egy-két fújás bőven elég belőle. A hölgyek nagyon szeretik, téli parfüm toplistát vezetni szokta. Nyáron meg se próbálkozzunk vele, mert kiutálnak minket, tehát hideg időben használjuk. Egyetlen hibája számomra, hogy túl népszerű, de ez érthető is. Összefoglalva: Imádom!

Antioxidánsok: BHT