Jean Paul Gaultier

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Jean Paul Gaultier Scandal by Night EDP 80ml
Ár: 35000 , Eladó: dorabeata
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Jean Paul Gaultier Scandal (EDP)
Ár: 20.000 Ft + posta , Eladó: bi22
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után küldöm a csomagot vagy postán maradóval (ajánlott) vagy pedig FoxPosttal. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten megbeszélés szerint.

laracroft

2017. október 23.

Jajj de jó! Jean Paul Gaultier is gyártott egy LaVieEstBellePoisonGirlBlackOpium -ot. Juhú!
Egyébként jár a két pont, mert a hatósugár és a tartósság verhetetlen, szó szerint levakarhatatlan parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Cathi

2017. október 22.

Muszáj volt müllerben kipróbálnom. Csak a tesztercsìkra fújtam belőle, és mikor megszagoltam, fel kellett nevetnem. Aki jár shisha lokálokba, az tudja, holy ugyanez az tömény illat az, ami megcsapja az ember orrát, ha bemegy. Én szeretem a shisha illatát, de azért nem hinném, hogy parfümként ez lenne az én illatom. Lehet, hogy egyszer majd beruházok rá, de nem a közeljövőben. Nem pontozom le, mert nekem pozitív dologhoz kapcsolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

a12smuk

2017. október 18.

Nekem tetszik,sőt egyenesen megtisztelve érzem magam,mert végre ez az üveg és a beltartalom teljesen megszemélyesíti az én érzéseimet...

-Pont így dobtam egy hátast tőle és éppen így kapálóznék ,miután belezuhantam a Gaultier-féle mézesbödönbe,fuldokolva.....egyszóval telitalálat.:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 18.

csikosmatyas

2017. október 17.

jáááj ... fel sem tűnt és már kihunyt celeb illata olyan avon kategória, az üveg nem rossz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

GNóri

2017. október 17.

Erős szemforgatások és mély levegővételek közepette csaptam vissza a drogériás polcra. Már megint? Tényleg úgy érezték, hogy ez még feltétlenül szükséges volt a parfümpiacra, egy huszanhatodik gourmand illatnak? Tényleg annyi kreativitásra futja Gaultier-éknél, hogy a méz a "csavar"? Legalább annyi öniróniájuk volt, hogy a név találó, valóban botrány egy ilyen silány tömegcikk a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Kedi81

2017. október 17.

Bíztam benne,hogy nem lesz túl mézes,mivel régebben egyik munkahelyemen hetekig mézes füstölőt használtak,azóta utálom a méz illatát,de sajnos nagyon mézes már elsőre is szinte csak azt érezni belőle,később-pár óra múlva már nem olyan tömény a méz,inkább a pacsulit érezni,ami tetszene,de sajnos azt a tömény méz illatot nem bírnám magamon elviselni pár óráig,míg előbújik a pacsuli,úgyhogy nekem nem jött be,üvege nekem tetszik,tartóssága is szuper,arról nem tehet,hogy én nem bírom a mézet,amúgy különleges illatnak mondanám,így tőlem kap egy gyenge 4 csillagot😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

lovemyplants

2017. október 14.

Nagyon tetszik a design-ja, végre Gaultier ebben is újított..nem csak a test alakra fókuszált, most a lábak vannak központban a kupakon. Nekem ez az illat túl micimackós, nagyon édes, kihívó(bár emiatt nem fogom teljesen lepontozni, mert ugyebár ízlések és pofonok...) Viszont nagyon tartós!! Én úgy gondolom, hogy ebből is tucatillat lesz...ez is újdonság Gaultier-től, bár nem a legjobb szempontból. Gaultier-kedvelőknek szerintem nem lesz a kedvencük...akik nem ismerik a munkásságát és a fiatalos,dögös, erotikus, hivalkodó illatokat szeretik, azoknak valószínűleg elnyeri a tetszését az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

necra

2017. október 12.

Vegre egy igazan tartós parfüm, habár sajnos nem tul egyedi...azert megveszem, mert rajtam evek ota semmi nem marad meg par ora utan...ez pedig meg fürdés utan is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Kodi

2017. október 8.

Gaultier tervezői munkásságában éppen a konformitás hiánya tetszett, azzal tűnt ki, hogy nem állt be a sorba, első parfümjét konzervdobozba csomagolta, női testet formáló üvegbe bújtatott a '90-es évek közepén egy olyan parfümöt, amit kis túlzással szerintem a saját nagyija is örömmel viselt volna. A nem túl eredeti kapálózó lábak kupak most is hozza a polgárpukkasztást, a tartalom azonban teljesen egy uncsi, trendi, bocs, nem cukor- hanem most éppen mézdömper (némi virágossággal, mert az is divatos most) egy koppintott üvegben, koppintott névvel próbálja hajhászni a sikert. Maga a megtestesült marketingprostítúció, akárcsak a teljesen hiteltelenül közönséges Minszterasszony, aki mintha nem is az Elysée Palotába, hanem pornócastingra érkezne Kovihoz. Az illat számomra nagyon erős, leginkább az LVEB-Black Opium tengelyen mozog, nehéz eldönteni melyikre hajaz inkább. Ha érezném valakin tuti nem ismerném fel: most ez LVEB, Sí vagy valami dupi az előbbiekből? Semmi eredetiség nem szorult bele. Talán jobb lett volna ezt a melót is Cavallier-ra bízni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 8.

pinky001

2017. október 8.

Jaj nekem, valaki segítsen rajtam, én beleszerettem! A mi kis történetünk egy barátnős-drogériás kiruccanás alkalmával kezdődött, és remélem, hogy nem itt fejeződik be. Ugyanis, miután az egész boltot végigjártuk, és nem találtam egy parfümöt sem, ami megfogott volna, úgy gondoltam, adok egy esélyt ennek a csodának, ami ott figyel minden sarokban, feltűnően el akarják adni. Nos, még most szögezzük le, hogy nem marketingfogásból állt őkelme ott minden sarokban, hanem fel akart szedni a kis hamis. Már messziről flörtöltünk, pedig tudtam, hogy nem szabadna. Olyan volt, akár egy rosszfiú, akiről mindenki tudja, hogy egy igazi, csábító dög. Mindenki figyelmeztet, hogy ez bizony fájni fog, de téged nem érdekel, rabul ejtett, s nem ereszt el! Odasétáltam a polchoz, s a csuklómra fújtam a "szeretőmet". Csak ekkor fogtam fel, hogy mekkora bajban is vagyok. Erősen mézes, de fülledt erotika is árad belőle jócskán, talán egy kicsit füstös, egy igazi dögös díva illat. Szavakkal kifejezhetetlen, amit iránta érzek, egyszerűen szükségem van rá, most rögtön!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.