Jean Paul Gaultier

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Jean Paul Gaultier Scandal by Night EDP 80ml
Ár: 35000 , Eladó: dorabeata
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Jean Paul Gaultier Scandal (EDP)
Ár: 20.000 Ft + posta , Eladó: bi22
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után küldöm a csomagot vagy postán maradóval (ajánlott) vagy pedig FoxPosttal. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten megbeszélés szerint.

Kicsimoomin

2020. december 28.

Előfordul, hogy megborul a parfümös üveg rajtam, pedig igyekszem odafigyelni erre. Scandal esetében ez nem játék, ott mindig észnél vagyok! 😃
Ez egy vidám illat, én a szexi vonalát eddig nem tudtam kiérezni magamon.
Több parfümöm van, váltogatom őket a mindennapokban, de ezt kifejezetten megismerik rajtam.
Rettenet tolakodó tud lenni, így azt is meg kell válogatni, milyen alkalomra fújja magára az ember és a mennyiség is döntő kérdés abban, hogy mások fejfájást kapnak tőle, vagy élvezni képesek :)
Tartós, nagy hatósugarú, vidám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Ez egy vidám illat, én a szexi vonalát eddig nem tudtam kiérezni magamon.
Tartós, nagy hatósugarú, vidám.

micsmics

2020. november 23.

Egy tévedés folytán került hozzám.
By night-ként hirdették, hát nem az lett, de annyi macera lett volna visszaküldeni, meg ide-oda utalgatni, hogy maradt. Egy éve van velem, és egyáltalán nem bánom a maradását. Rajtam nagyon, nagyon édes, mézes, meleg illat. A tartóssága a LVEB szintjén van, vagyis brutális. Ruhán, kocsiban a biztonsági övön hosszú napokig megmarad, jó hát én nem sajnálom...😂 Szeretem, ha egyszer nem lesz hiányozni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Egy tévedés folytán került hozzám.

madri84

2020. március 3.

A külső: elsőre nem értettem mi ez a szarvasagancsot formázó kupak :) aztán közelebbről rájöttem, hogy ez 2 kalimpáló női láb. Menő, meg minden, de egy női táskában abszolút nem praktikus, beleakad mindenbe.
Tartalom: most fognak sokan megkövezni, kifejezetten tetszik nekem ez az illat. Sokban hasonlít a Police Shock in scent-re, viszont ettől nekem sokkal árnyaltabbnak, összetettebbnek tűnik.
Nem érzem émelyítőnek, vagy bántóan gejlnek, de még a többek által említett mézes negrót sem vélem felfedezni benne (amit én sem szeretek). A méz mértéke az orromnak pont el lett találva benne, szerintem ez a vállalhatóan édes kategória.
Többen írják, hogy mű illat. Nem szeretnék párhuzamot vonni, de a mai világban elég sok minden mű... műcici, műszempilla, műpopó, műköröm, stb. Lehet erre van igény, nem? De egy mű valami (pl. cici) is lehet ízléses!!! Ahogy a Scandal is. Csak tudni kell viselni, és nem túltolni, hogy az illetőt ne vigye el a mű irányba.
Összegzésben, az üvege a tetszésemet nem nyerte el, de az illatot nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

drica

2019. december 23.

Nem tudtam mit keresek, aztán valahogy hozzám keveredett belőle egy minta. Levett a lábamról. Először csak engem, aztán magamra fújva a férjem is. Igazi szexi, dögös, csajos illat. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 23.

silence

2019. december 16.

Komolyan mondom, sokszor én is meglepődök azon, hogy az elmúlt évben mennyire megváltozott az ízlésem!
Tavaly ősszel / tél elején még nagy erőkkel “fújjogtam” a sima Scandal-ra és a by Night flankerre is, most meg már imádom őket!
Előző években, a tesztelgetések során egyszerűen túl édesnek, sziruposan ragacsosnak éreztem ezt az illatot, most meg szinte mindennap erre az édességre vágyom (vagy éppen a by Night flankerre).
Bekattanásom egyébként idén tavasszal kezdődött, amikor megjelent a ‘Scandal a Paris’ - na, az a flanker nagyon megtetszett a körtés, gyümis beütésével, így előszeretettel használgattam is a tavasz folyamán.... aztán most ősszel, amikor bejött a hűvösebb idő, úgy gondoltam, teszek még egy próbát az anyaillattal is, és a ’by Night-al’ is..... akkora szerelem lett belőlük, hogy azóta be is szereztem mindegyik Scandal-ból egy-egy 80 ml-es változatot.
Most mit csináljak, ha annyira jó érzés néha mézescsuporba mártózni? 😆🍯😋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Most mit csináljak, ha annyira jó érzés néha mézescsuporba mártózni? 😆🍯😋

Nenuka

2019. december 7.

Szerintem teljesen rendben van, egy kicsit talán kommersz. Mézédes, szexis cserébe. Télre kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Sushi

2019. december 2.

Oda meg vissza vagyok érte! Egy igazi, szuper, dögös, nőies illat. A tartóssága verhetetlen, fürdés után is érezhető sokáig és a ruhán is napokig megmarad. Eddig is nagy Gaultier rajongó voltam (Classic), de ezután is az maradok. :) Akik a könnyű virágillatot kedvelik inkább meg se próbálják. Nem mindenkinek áll jól. Erotikus kisugárzású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

Aryaa

2019. november 3.

Az egyik legcsodálatosabb téli illat, amit valaha szaglásztam. Tudom, hogy nagyon megosztó, sokan nem kedvelik, de számomra nincs ennél jobb. Édes, megfordulnak az emberek utána, hihetetlenül tartós. Igaz, könnyű vele túlzásba esni, mert egyszer fújtam csak hármat belőle, meg is fájdult a fejem. El kell találni az arányt, de ha az megvan, akkor csodásan mutat, és bár édes, mézes, de egyáltalán nem gyerekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

MaFa

2019. október 15.

Szeretem ezt az illatot édes,virágos nyári illat, de mégis kicsit hivalkodó,szexi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

pomme

2019. október 5.

Mézes-kesernyés, mint egy fintorgó-duzzogó gourmand illat. Gondolom ez lenne a fent emlegetett "csavar".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.