Jean Paul Gaultier

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Jean Paul Gaultier Scandal by Night EDP 80ml
Ár: 35000 , Eladó: dorabeata
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Jean Paul Gaultier Scandal (EDP)
Ár: 20.000 Ft + posta , Eladó: bi22
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után küldöm a csomagot vagy postán maradóval (ajánlott) vagy pedig FoxPosttal. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten megbeszélés szerint.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Marejke

2019. január 12.

méz, méz, mézédes, émelyítő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

méz, méz, mézédes, émelyítő

annaghr

2019. január 10.

Én egyelőre csak parfümériákban teszteltem magamon őt és a by night verziót. Egyszer úgy érzem, hogy a két illat szinte egy és ugyanaz, máskor viszont a night sokkal édesebb illatnak tűnik nekem.
Ha innen bárki is használta mindkettőt, tudna nekem egy rövid kis véleményt mondani, hogy összességében végülis melyik tetszett/tetszik neki jobban?
Előre is köszönöm a segítséget! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

agica31

2018. december 7.

Elsőre nagyon tetszett az illata mondhatni telitalálat, azonban egy bizonyos idő után magamon egyre inkább soknak érzem és nem az megkapó illat lesz ami az elején, hanem inkább kicsit émelyítő. Így köztesek az érzelmeim vele. Maga a környezetem dicséri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

LxndrHrvth

2018. december 6.

Semmitmondó, édes mai tucatillat. Éjszakai párjával egyutt sajnos (scandal night).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

anitaa17

2018. november 14.

Tévesen ezt az illatot rendeltem be, pedig a tesóját, a Scandal by Night - ot akartam. Hasonló az illat, viszont ő kicsit virágosabb, mint a másik, de a méz itt is érvényesül. Tartósságot tekintve ő is rendben van, viszont a Scandal by Nighthoz képest kicsivel alul marad, mert fürdés után ezt már nem érezni úgy, mint a másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

herczegno33

2018. november 2.

Hát próbáltam szeretni, de sajnos nem megy, nekem ez elèg semmitmondó. Nem marad semmi utána. Bár az üvege nagyon tetszik, igazán ötletes, ezèrt adok rá 2- est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

VickyV

2018. szeptember 27.

Ismerkedős fázisban vagyunk. Többször szaglászgattam már, de valahogy, bár közel állnak hozzám az erőteljesebb illatok, nekem ez túl sok. Vannak azok a nők, akiknél tudjuk, hogy ott jártak (úgy 20 perce), mert csak olyan illatot hasznàlnak ès abból is legalább 5-6 fújást, ami atombrutál erős. Most ezt is ide sorolom. Nagyon finom, gyümis, domináns, de rajtam too much. Nem is zavarna, hogy érzem magamon, de inkább lemosnám, pedig maga az illat tetszik. Viszont akin a bőrön is passzol, az nagyon elégedett lehet a tartósságával és erőteljességével, mert az garantált. Az üvege ötletes az eddigi bevett JPG design után:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

senskin

2018. szeptember 23.

Eszméletlen egy dög ez a parfüm. Diva, a hétköznapiságból kiemelő illat. Viselni érezni kell, és megragadni a pillanatot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

dorottya96

2018. szeptember 19.

Bevallom eddig csak egyszer próbáltam ki nyáron, de akkor olyan semmi extrának tűnt. Aztán most megkaptam. Nem is emlékeztem az illatára. Mivel most még melegebb az időjárás és ehhez egyáltalán nem passzol, így nem tudom még hányadán is állok vele. Kellemes, nem fejfájdítóan édes - hanem lágyan körülölelve. A bőrömön nagyon tetszik - azonban ruhàn nem. Ruhán furcsa mód édes kis semmiségnek hat - a csuklómon viszont él. Egyelőre 3 csillag, mert nem rossz. De még lehet nagyon megkedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Missglamorazzi

2018. szeptember 15.

Semmi köze a LVEB parfümhöz :) Igen, ez is egy édes parfüm, de nem hasonlítanak egymásra. A Scandal egy nagyon intenzív és tartós dominánsan méz illat. Első szaglásra azt mondtam, hogy ez nagyon sok, nem kifinomult, túl tolakodó. De adtam még egy esélyt neki, és azt kell, hogy mondjam, hogy lenyűgöz a tartóssága. Nem egy mindennapos irodai illatocska, inkább különlegesebb, de akkor is max 2 fújás, ha nem szeretnénk megfojtani a társaságot. Óvatosan használva egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.