Jean Paul Gaultier

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Jean Paul Gaultier Scandal by Night EDP 80ml
Ár: 35000 , Eladó: dorabeata
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Jean Paul Gaultier Scandal (EDP)
Ár: 20.000 Ft + posta , Eladó: bi22
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után küldöm a csomagot vagy postán maradóval (ajánlott) vagy pedig FoxPosttal. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten megbeszélés szerint.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

k001

2018. szeptember 10.

Imádom ezt a parfümöt. A krémmániás véleményeket olvasva rögtön tudtam, hogy ő az én parfümöm. Nagyon tartós, a ruhákon még több nap után is érezni az illatát (volt olyan parfümöm, ami bár jó illatú volt, a ruhákon a "maradványait" már nem bírtam elviselni). Számomra olyan illata van, mint egy katalógusnak vagy női magazinnak, csak "felparfümösítve" :) Az üvegén a lábak nem tetszenek, ezért a 30 ml-eset vettem meg, azon csak kis láncon lóg a mini változatuk. Azon kívül, hogy az édes illatok közé tartozik ez is, szerintem semmi különösebb hasonlósága nincsen a LVEB-el, vagy az Olympeaval. Nagyon intenzív illat, amely az émelyítő, erotikus és kifinomult határán óvatosan egyensúlyoz. Szerintem a reklámban is ezt akarták érzékeltetni. De amúgy is, a reklámja nagyon találó, valami pont ilyesmit gondolnék én is hozzá. Remélem még sokáig fogják gyártani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Erika80

2018. szeptember 9.

2018.01.01.A LVEB parfüm jutott eszembe először róla. Erőteljes karamelles-mézes-pacsulis illat. Nekem személy szerint ez már sok. Az összetevői között szerepel némi gyümölcs és virág is, de szerintem elsősorban a karamelles vonal a mérvadó benne. Émelyítő számomra és abszolút nem viselném szívesen. Nem szólom le, mert az elvem szerint minden tetszik valakinek és ez a szépsége a parfüm- és divatvilágnak (és úgy általában mindennek a világon). Ám mégiscsak a személyes véleményünknek van itt helye. Éppen ezért meghagyom a rajongást másnak eme parfüm iránt.

Upd.: hűvösebb időben el tudom viselni, ha érzem, de szigorúan egy piciny fújást csupán és nem is állandó jelleggel. Feljebb pontozom kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Mackobunda

2018. szeptember 6.

Nem saját szaglás alapján, hanem férfi véleményre hallgatva került hozzám.
Először Pesten szimatoltam, akkor nem vettem meg azonnal végül itthon csak megrendeltem.
Egy plüssborítású konzervre emlékeztető karton dobozban érkezett. Az 50 ml mennyiségű terméknél rendesen látszódnak a lábak, nagyon tetszik.
A táskámba biztos nem dobnám be, egyenlőre csak csomagolásban hordanám. Bár strapabírónak tűnik.
Nem bántam meg édes és pulzáló mézes, enyhén virágos illat.
Rajtam kb. 5-10 percenként lüktet és érezni az intenzitását.
Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Jó véleményeket kaptam férfiaktól, akik megérezték.
(Itt sokan felhozták, hogy hasonlít a "La vie est Belle"-re, van hasonlóság ugyan, de ez másabb és attól folyton tüsszögtem kifújáskor. Ennél nincs irritáció.)
Nagyon finom, kellemes parfüm. Hozzám illik szelíden, de elég csábos.
Egy fél vagy 3/4-ed napot simán kibír, a fürdést is állja.
Nem bírja a forróságot, tehát tutira nem nyári illat, olyankor eltompul. Viszont légkondis területen felerősödik.
Inkább tavaszi és őszi illat. A hideggel nem tudom, hogy birkózik meg, de lassan itt a tél és akkor letesztelem.
Csinálhatnának belőle mini rollos verziót, akkor tuti a táskámban lenne mindig.
Jó vásár, de az árát meg kell tudni fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nem saját szaglás alapján, hanem férfi véleményre hallgatva került hozzám.
Nem bántam meg édes és pulzáló mézes, enyhén virágos illat.
Rajtam kb. 5-10 percenként lüktet és érezni az intenzitását.
Nagyon finom, kellemes parfüm. Hozzám illik szelíden, de elég csábos.
Egy fél vagy 3/4-ed napot simán kibír, a fürdést is állja.
Csinálhatnának belőle mini rollos verziót, akkor tuti a táskámban lenne mindig.
Jó vásár, de az árát meg kell tudni fizetni.

Lilly92

2018. szeptember 3.

Nekem szerelem volt első szaglásra. Szerintem igazi fülledt erotika illata van. Nagyon érezni benne a mézet, meleg és nagyon mély illat. Rajtam nagyon tartós is, és nekem a mézes bödönből kalimpáló lábak is tetszenek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Bettu

2018. augusztus 15.

Nekem kicsit furcsa ez a parfüm, nem mindennapi, a mézet annyira érzem benne. Egyébként nem rossz parfüm így tavasszal.

update2: Én még mindig nem jutottam dűlőre ezzel a parfümmel kapcsolatban. Szerelmemnek mindenesetre tetszik. :) Továbbra is marad a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Enjy3

2018. augusztus 12.

A kedvenc parfümöm. Az összes többi parfümben kb fürdenem kell, hogy érezzem az illatát magamon és tartós is legyen. (Prada candy kiss, kicsit sem olyan tartós mint a Scandal) Ez viszont valami más. 2 fújás és egész nap rajtam marad. A 80 ml kiszerelést nem bántam meg. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

biusjj

2018. augusztus 10.

Akciós volt a marionnaudban és rögtön vettem belőle 2 db 80ml-s kiszerelést. Nagyon imádom, igazából régen éreztem ezt egy parfümnél, hogy nagyon én legyen az adott illat. Illik hozzám, és jól is működik rajtam. Tény, hogy erős és masszív illat, viszont a 40 fokba hamar elillan rólam. Ősszel, télen és tavasszal viszont tökéletes. Ha nem az őrült melegben nézem, akkor a tartóssága is jó, bőrön 6-7 óra. Finom mézes illat, és számomra ez tökéletes. Édes, de nem közönséges módon. Az üveg nagyon nehéz, nem egy táskába dobós darab. Összességében nagyon elégedett vagyok vele azt kaptam amit vártam. Nem tartom egy tucat illatnak, nem éreztem máson előtte. Kedvencem lett. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Lolatapsi

2018. július 30.

Először nem akartam megillatolni SEM az itteni vélemények alapján: biztosan tucatillat, LVB tol alapvetően világgá szaladok, szóval no way. Ráadásul most arultam ki az összes régi parfumom csak Muglereket megtartva. Aztán a Marionnaudban krém vásárlás alkalmával csak úgy véletlenül rákérdeztem, hogy kipróbálhatom-e. Akkor meg nem akartam megvenni, én esküszöm:). Eladó hölgy kolleginaja mikor hallotta, mit keresek, oda szaladt elmondani, hogy 50%os akció van rá, a karácsonyi dobozból testapoloval meg egyetlen darab maradt és le van értékelve. Hat mondom akkor én azt tutira elhozom, rossz nem lehet- impulzív vásárlás volt 12 945 forintért elhoztam az 50 mlt a krémmel együtt. Hülyének is megéri...:)
A parfüm magam érdekes: nem nyári, az biztos. Inkább ősz és nem túl hideg tel. Ami eszembe jut róla: kifujaskor Olympea, később L’Occitane Terre de Lumiere és ebbe elegyedik az amitől Gaultier egyedi: nem tudom mi az pontosan, de nagyon különleges. Úgyhogy Mugler Aurája, Womanityje és Angel Muse-ja melle most egy Gaultier is bekerült. Most már tutira nem veszek több parfümöt. Remelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

sziberi

2018. június 14.

Nálam 5 csillagos... nagyon tetszik. Igazi nőies, szexi, édes illat. És hogy mire hasonlít? A M.-ben próbaképp magamra fújtam, majd az eladó hölgy megkérdezte, mi ez a jó illat rajtam, ugye a LVB???? :D Szerintem is van hasonlóság, de nekem a Scandal sokkal jobban tetszik, mélyebb, összetettebb, rafináltabb illat. Rajtam folyton változik, de végig édes, meleg illat marad. Kell nekem...
Ja és az üvegről... nekem sem kifejezetten tetszenek a kalimpáló lábak, viszont szerencsére a 30 ml-es kiszerelésen csak a kupak mellett fityegnek egy kis láncon. Nekem így sokkal jobban tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Marcsi66

2018. június 9.

A nemtetszés abból adódik,h nem ezen szocializálódtam,a most megjelenő parfümök többsége lakatot tesz az ízlésre,,,Mézzel hevített dög-unalmat mindenki észreveszi!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.