Jean Paul Gaultier

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Jean Paul Gaultier Scandal by Night EDP 80ml
Ár: 35000 , Eladó: dorabeata
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Jean Paul Gaultier Scandal (EDP)
Ár: 20.000 Ft + posta , Eladó: bi22
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után küldöm a csomagot vagy postán maradóval (ajánlott) vagy pedig FoxPosttal. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten megbeszélés szerint.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

budaikrisztina11

2018. január 4.

Én beleszerettem ebbe az illatba..először valóban némi "mézesnegró" illata van de pár másodperc múlva rajtam átalakul meleg dögös illattá..igazi nőnek érzem magam jobb kedvem lesz tőle.Nagyon tartós parfüm 1fújás nekem egész napra kitartott.. Volt belőle pár ml-es mintám nagyon óvtam de ellopták tőlem..nagyon bánatos vagyok miatta...gondolom másnak is megtetszett :) Ha van valakinek eladó belőle én örülnék neki nagyon :) (bkriszta80@gmail.com)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Juditka84

2018. január 3.

Rettentően édes az illata, én szinte csak a mézet érzem ki belőle a bőrömön. Viszont egy nagyon tartós parfüm annak aki szereti az ennyire édes illatokat. Nagyon tartós, szinte egész nap éreztem magamon, mikor teszteltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Vaslady

2018. január 1.

Fújós mintát kaptam belőle,napokban teszteltem,és meg kell mondjam,nagyonis elégedett vagyok :).
Rajtam kisértetiesen hasonlit a La vie est belle-re,akit először nem túl nagy szeretettel fogadtam,de olyan jól működött a bőrkémiámmal,hogy azóta az egyik téli favoritom lett.
Ez az illat egy lágyabb balzsamosabb változat,a La vie est bellében van valami nehéz dohosság(de azért szuper jó),ami itt nem kap szerepet,inkább az édességé és mézé a főszerep.
Rendkivül csajos,nőcis illat,és én ugy gondolom,hogy akinek passzol a bőréhez az használja.
Férjemnek nagyon tetszik,nekem is.
Jelenleg tele vagyok illatokkal,de ősszel majd beszerzem,addig is boldogit a minta.
Elégedett vagyok,jól összerakott kis illat ez,és szuper tartós! :)
Csakis 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Férjemnek nagyon tetszik,nekem is.
Elégedett vagyok,jól összerakott kis illat ez,és szuper tartós! :)
Csakis 5 csillag :)

FruzsinaR

2017. december 30.

Parfümériában tettem egy kicsit csuklóra meg papírcsíkra is. Azt kell mondjam, nagyon jó. Feltűnő, kihívó, extravagáns meleg illat. Nagyon izgatja a fantáziámat,valószínűleg veszek majd egyet:) Mindennapi használatra nem tudom elképzelni, nem irodában ülésre van kitalálva. Szuper tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Timi8

2017. december 25.

Update: Felbontottam, imádom töretlenül! Szìvesen használom.
(Mivel a legnagyobb kiszereléssel rendelkezem, nem fogom megvonni az 5-10ml-ként kipròbálni vágyòktòl sem a tesztelés lehetőségét. A felgyülemlett kedvenc illatok mellett azért elég ritka ha egy-egy ùjdonságbòl is elfùjok egy nagy üveget...mindemellett maximálisan elégedett vagyok vele!)

Jujj! Már meg is érkezett :)))) Nem bontom meg még, bekerül a fa alá. Addig is fùjkálom a pici mintácskám!

Nekem bejön, tùlságosan is!!! Mézes-balzsamos, nyálcsorgatòan gyümölcsös (bár itt nincs feltüntetve, van benne vérnarancsos jegy is), melyhez pluszban a pacsuli ad még neki egy kis pikantériát. Egy alapvetően elegáns illatnak mondanám, de van benne vmi pimaszság és bujaság is. Nem igazán tudom körülìrni, de ott az kis csavar benne amitől érdekes, tetszetős lesz és utánafordulsz az illat viselőjének. Nekem NEM LVB-hasonmás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

Update: Felbontottam, imádom töretlenül! Szìvesen használom.

Milva07

2017. december 24.

Update: Drága balga Jézuskám meglepett vele, így tettem még egy próbát....Rajtam egyértelműen a méz dominál, elképesztően tartósan, ezért kap még egy csillagot. Meg egy harmatgyenge csillagkezdeményt, mert mégis csak ajándék. És akitől kaptam, hááát, ő a mindenem...:)

Ez a parfüm: tartós, édes,drága és UNALMAS. Ennyi. Jöhet a következő....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 24.

Ez a parfüm: tartós, édes,drága és UNALMAS. Ennyi. Jöhet a következő....

Erina

2017. december 14.

Gyarapítom a LVB tábort. Kifújáskor szinte megszólalásig ugyan az az illat. De amint leszárad, rajtam szinte Olympea a sósságával. 😂 A háttérben pedig azért még érződik a kezdeti édesség. Nem értem hogy jön elő a sósság, hiszen semmi hasonló nincs a jegyek között. Tartóssága közepes, hatósugara gyenge, alig egy óra, de bőrön közelről szagolva még bőven érződik. Természetesen tesztelem még, mert egy próba azért még nem az igazi.
De ez a hasonlóság az Olympeához nagyon meghökkentett 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

De ez a hasonlóság az Olympeához nagyon meghökkentett 😁

SMH

2017. december 13.

Egyet értek az előttem szólóval! Hagyjuk már ezt a "minden édes illat La vie est belle koppintás" dolgot. A leírásában is benne van, hogy a "gourmand vonalat követi" most ez megy, de én nem bánom. Én mindig is az édes, vaníliás illatokat szerettem és kövezzetek meg, de imádom a LVEB-t, a Black Opiumot, Olympeát, Sí-t és azt kell hogy mondjam, ezt az illatot is. Én személy szerint pl a citrusos illatokat nem szeretem, ezáltal nekem a D&G Light blue egy borzasztóan elviselhetetlen illat, de ettől függetlenül nem bántom, mert mások vagyunk, mindenkinek már tetszik (hál'isten)
Bár még csak tesztcsíkra fújtam belőle, de nekem tetszett. Ami a tartósságát illeti bőrön nem tudom milyen, de a kis papírkára 10 napja fújtam és még mindig intenzíven érződik. Első nap konkrétan az egész szobában érződött az illat, ahogy kitettem az asztalra a tesztcsíkot. Nem azt mondom, hogy fejvesztve rohanok megvenni, de nincs kizárva, hogy őt fogom kérni a Jézuskától. Számomra egy finom édes, vaníliás, mézes, meleg illat, pont amilyet szeretek. Az üvege és a doboza pedig külön tetszik, nekem különleges a hagyományos üvegek között.

Update:
Azóta megvettem és imádom. Rajtam nagyon jól kijön a mézessége és ez tetszik, különlegesség teszi. Én legalábbis eddig még nem találkoztam ilyen jellegű mézes illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Update:

emeseee6

2017. december 11.

A szerelem továbbra is tart,már várom a karácsonyt,hogy végre az enyém lehessen. Miután bejelentette a barátom,hogy ne nagyon vegyem meg, erre várok...:D
Egyébként ,most attól eltekintve,hogy milyen is az illata,és hogy valakinek ez nem tetszik,minőségre minden parfümnek illene ezt a mércét megütni. (Egyet fújtam a csuklómra,egy kisebbet,és jó 12 (!!) óra múlva is éreztem. A kabátom ujjáról nem beszélve (kb. 3 nap).) Azért ha már kiad az ember (főleg ott Mo-n) 100-130eurót ,hogy illatozhasson nem ártana ilyen minőségieket gyártani,nem 2 óra alatt elszállós sz@rt.

Hat nem tudom gyerekek,nekem iszonyatosan bejon. Jo a nevet nem egeszen ertem,de ez mellekes. Az illat szerintem zsenialis. Edes,de megis megvan a tipikus Gaultier mellekzongeje (meg nem mondanam,hogy milyen illatjegy,de azonnal vakon is rajonnek hogy ez egy Gaultier) . ISZONYATOSAN tartos,jo a hatosugara. Szerintem van olyan jo,mint a classique intense,ami a masik szerelmem. Na mindegy,en csak orulok ha masnak nem igen jon be,nem fogom mindenkin erezni,mert en tuti beszerzem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

mglilla

2017. december 11.

Fantasztikus illat, végre boldog tulajdonosa vagyok a legnagyobb kiszerelésnek, edes, mezes, olelkezos, osszebujos illat. 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.