Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick Deceased
Ár: 4000 Ft , Eladó: Zsaklin09
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1800 , Eladó: shopaholic98
Állapot: 1-szer, kézen próbált, Helyszín: Pápa , fizetés: Postázom is
yslchanel92

2016. július 21.

Jelenleg az unicorn blood büszke tulajdonosa vagyok, és valami álom ez a termék. Tartós, pigmentált, gyorsan mattra szárad a termék. Nem tudok rosszat mondani a termékre. ( kicsit érdekes az illata engem nem zavar, de lehet mást igen, de csak addig lehet érezni amíg meg nem szárad a termék )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

llillal

2016. június 21.

Imádom két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok (unicorn blood és mannequin). Gyönyörű színük van és nagyon tartósak 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Milendoria

2016. június 20.

Fantasztikusak! Az ikonikus Androgyny és a Scorpio boldog tulajdonosa vagyok, és meg kell hagyni, tényleg függőséget okoznak... Próbáltam már többfélét is, és ugyan mindegyik formulája mesés, van egy-kettő ami különösen szuper, az én abszolút favoritom ebből a szempontból a Redrum, igazi pirospiros, és olyan brutál tartós, hogy az valami hihetetlen. Könnyen kezelhető, de kis gyakorlás szükséges, utána viszont már az applikátorral is lehet tolni :) Jeffree filozófiája meglátszik a termékei minőségén, ezerszer ez mint bármi más gagyi. Rúzs-rajongóknak musthave!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

vonkavilmos

2016. június 8.

A kedvenc rúzsaim.
MySpace-es megjelenése óta imádom Jeffree-t, nagyon szimpatikus az őszintesége és a pozitív hozzáállása mindenhez. Nagyjából háromnegyed éve vettem tőle első rúzsom, a Redrum-ot. Következő darabom a Unicorn Blood volt. Egyszerűen mesés a formula. Egy húzás elegendő belőle, felkenéskor, ahogy az előttem véleményező is írja, kicsit vizes, majd nagyjából egy perc alatt mattá szárad, és csak olaj oldja onnan. Evésnél csak az olajos dolgokat kell kerülni, de amúgy nyugodtan rétegezhető, és ugyanolyan szép marad javítás után is. Nagyon szuper, tényleg mindent kibír, közben pedig semennyire sem szárít. Maximálisan állatbarát, tehát egyetlen kisállat sem szenvedett a szépségemért, és ez nagyon megnyugtató.
Kis utánaszámolás: két darab MAC rúzs jelenleg 12200 forint, míg kettő JSC rúzs 12700 ft, szállítással. Vicc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

A kedvenc rúzsaim.

cludi

2016. május 18.

Hát örök szerelem :) A Doll Parts es a Prom night erkezett hozzam a napokban miutan vegre letudtam csapni ra, imadom az allagat,gyonyoru szine van, es alig varom hogy megerkezzen a paletta es azt is beszerezzem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.