Best of Beauty 2019

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Pécel, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalás után.
Ár: 3500 Ft/db , Eladó: kkatatonia
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
bugeyes

2019. március 6.

Celebrity skin árnyalatban vettem meg kontúrceruzájával együtt az oldalon keresztül. Nagyon jó ez a szín, szuperül kihasználható, és az applikátornak is nagyon jó a kialakítása. Könnyen felvihető, eldolgozható az ajkakon, bőven elég egy réteg, mert a pigmentációja is atom. Viszonylag gyorsan szárad, nem ragad, tapad, de érezni, hogy az ajkakon van, sajnos nem a legkönnyedebb viselet számomra matt ajakrúzsok terén, és picit szárít is, pedig hidratálok orrba-szájba. Azért nem bír ki egy egész napot, étkezések során azért kopik, de nem vállalhatatlan formában. Mivel találkoztam már bombabiztos, kényelmes matt ajakrúzzsal, ezért nem tudok max csillagot adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Dortya

2019. február 19.

Elégedett vagyok velül. Ha vásárlás előtt álltok mindenféleképpen nézzetek róla videókat mivel felkenés után megszáradásik sötétülhet a szín. Legalábbis nálam ez 10-ből 9-szer jelentkezik, főleg a nagyon világos színeimnél. Összességében nagyon ajánlom őket, szerencsére már itthon is beszerezhetőek a Marionnaud üzletekben!
A tartósságáról pedig annyit hogy kényelmes viselet az ajkakon HA az ember nem a fél tubust pakolja a szájára. Elég csak kivenni az applikátort, és azzal a nem annyira extrémen dús ajkakat be is tudjuk fedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

PastelGuppie

2019. február 17.

UPDATE 2019 Február,itt csak a permanens színekről írok, a limitált kollekciókat külön véleményeztem:
Matt színekből megvan eddig:
-Calabasas: Imádom ezt a színt, szerintem mindenkinek jól áll! Ez a szín kicsit olyan pirosas nude ,tökéletes amikor nem akarok élénk színeket magamra kenni de mégis valami pirosast szeretnék. A formulája egy kicsit sűrű és nehezebb vele dolgozni mint mondjuk Divával vagy Christmas Cookie-val de attól még ajánlom mindenkinek.
-Doll Parts: Tavaszias, nudeos rózsaszín, ritka ha Jeffree visszafogottabb színt dob ki és az nem egy barnás nude hanem egy lilás-rózsaszínes árnyalat. Szeretem, nem a legnagyobb kedvencem , de a gyűjteményem elmaradhatatlan része.
-Christmas Cookie: Hála Istennek az állandó kollekció része lett és nagyon örültem,hogy végre sikerült beszereznem. Imádom, igazi hétköznapi szín. Sosem rontottam még el vele a festést, gyorsan szárad ,de nem szárít és minden ruhámhoz vagy aktuális hajszínemhez jól áll. Régóta kerestem a hétköznapi-go to nude színemet és Ő lett a nyertes! Tuti újra vásárolom! Mannequin (miniben volt meg) hasonlít egy kicsit és a Lovely Candy Shop árnyalata amit dupenak mondanék.
- Wierdo: Első sorban szemhéjtusnak vettem meg ezt a fekete rúzst,mert nagyon ritkán érzem magam elég gruftinak ahhoz hogy a rúzsom is fekete legyen. Szerencsére alázza az összes tust amit eddig kipróbáltam.
- Anna Nicole: narancsos pirosas árnyalat, nagyon könnyű vele dolgozni és az egyik kedvencem. Könnyen javíthatod ha elrontod egy picit és szépen fed.
- Watermelon soda: csak nyárra,igazi élénk dinnye szín és ez illatosított. Szeretem az illatát viszont kicsit olyan folyósabb mint a többi Jeffree rúzs. Mikor felkened patchy, de érdekes hogy mikor megszárad egyeltalán nem foltos vagy ronda szóval ajánlom.
- Prom night: az első 3 árnyalat egyike amit Jeffree piacra dobott és egy igazi klasszikus élénk Barbie pink. Neon piros hajam van szóval nekem akkor áll jól ha kicsit lekopik a piros hajam ilyen rózsaszínesebbre. Szeretem,de ugye a hajszínem miatt ritkán használom sajnos.
- Masochist: Érdekesség, hogy a Kylie Cosmetics: Okurrr matt rúzsának tökéletes alternatívája. Imádom a Jeffree rúzsait és az applikátort is de valamiért ezt nem fogom újra venni és az Okurrr-al könnyebben tudok dolgozni. Nem rossz, el lesz használva-de ha ezt a fuksziás pinkes piros színt keresed akkor inkább más márkát válassz.
- Pussy Whipped: bronzos metál visszafogott szín. Jeffree a képeket amiket kitesz a webshopba általában a valóságot tükrözik árnyalatilag. Nos ezt nem mertem megvenni, mert ilyen nagyon bronzos aranyszínű fénylős extrém rúzsnak tűnt. Nos, ez az életben visszafogott, akár lip topperként vagy önmagában is tökéletes. Sőt szemhéjra is. Jobban megszárad és kevésbé hagy nyomot mint a Poinsettia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Matt színekből megvan eddig:

karaibrahimgil

2019. február 17.

A rúzsok utálják az ajkaimat, sem a drogériás, sem a luxus márkák termékei nem maradnak tartósan rajtam. Egy kedves krémmániás ajánlotta, hogy próbáljam ki Jeffree Star rúzsát, és tényleg összehasonlíthatatlanul jobb mondjuk egy Tom Fordnál. Szépen kopik, picit szárít, de cserébe, száradás után tényleg tartós, és nagyon pigmentált - nekem talán túlságosan is, a holtsápadt ajkaimon minden színt bóhócszerűnek érzek magamon, de ha bátrabb lenne, csak ezt hordanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

akirarn

2019. január 27.

Celebrity skin tulajdonosa vagyok. Az én igen világos, inkább meleg tónusú bőrömön egy szép, főként nude rózsaszínes, enyhén barnás szín. Örültem volna, ha még ennél is barnásabb, de arra majd ott lesz a Posh spice - már ha valaha is lesz a Marionnaudban, vagy fent itt KM-en.

Eleinte nem voltunk valami jóban - novemberben vettem, mikor véresen száraz és sebes volt a szám, vártam kis időt, majd olyan félgyógyult állapotában úgy gondoltam nem várok tovább, és végre felkenem. Nagyon rosszul nézett ki, ami az előbbi, illetve amiatt történt, hogy nem kentem vissza a tubus tetejére a rúzsból, ugyanis az applikátor elég sokat felvesz. Miután a szám begyógyult, és kísérletezni kezdtem, hogy tudnánk igazán egymással kijönni mi ketten, jöttem rá, mennyire minimális mennyiség elég belőle, hogy teljesen lefedje az ajkakat.
Nagyon erősen pigmentált, inkább a krémesebb állagú folyékony rúzsok törzsének tagja.
Eleinte kis ideig nagyon (és ezt kihangsúlyozom - NAGYON) picit ragad, azonban ez inkább annak tudható be, hogy hajlamos az ember lánya fia néha többet felvinni, mint ami elég.
Meglepően kényelmes viselet, nem érzem tőle a számat száraznak, azt sem, hogy húzná a rúzs. Igen tartós, egyenletesen, szépen kopik, újrakenésnél is ügyelni kell rá, hogy keveset vigyünk fel, vékony rétegben - első felvitelnél ugyan ettől nem lesz még szárazabb hatású, mert lekopik a "pluszrúzs", de olyankor hajlamos rá.
Ajánlani tudom csak - bár tudom, hogy nem minden árnyalat rendelkezik hasonló formulával, a Celebrity skinével én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

greti06

2019. január 13.

Pár napja vettem kettőt (Jeffree who? és Calabassas) és vártam egy kicsit mert elsőre túl jónak tűntek hogy igaz legyen. De tenyleg lenyűgözően teljesítenek! Amint megvettem a Marionnaudban már rohantam is be a mosdóba fölpróbálni , és jött az első próba, KFC-s kosarat ettem. 😂 Nos ez igazàn zsìros ètel, de mèg ìgyìs nagyon szèpen kopott, nem làtszott nagyon, hogy ettem. A szìne gyönyörű, a fedése fenomenális(1 rétegben tökéletes), és az én számat nem is szárította. Igaz az ára picit magas, de megéri😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

muszika

2019. január 13.

2 árnyalat van a birtokomban (Hi, how are ya?, Scandal) a limitált csillogós csomagolású termékek közül, mindkettő nagyon szép és különleges. Alapvetően pattak, mégis apró csillámoktól hemzsegnek. Kicsit szárít és nem életem legtartósabb rúzsai ezek, így ár-érték arányban tőlen 4 csillagot kap, bármennyire is imádom Jeffreet.:)

BernhardtLora

2019. január 13.

Két mini rúzsom van Leo és Wifey árnyalatban. Az előbb említettnek gyönyörű a színe, nagyon jó a formulája, tartós és egységesen kopik. A Wifey pedig a tökéletes vörös, ugyanazt tudom elmondani róla mint a másikról de ez sokkal folyékonyabb, emiatt nehezebb felvinni de ugyanolyan elégedett vagyok vele. Nem szárítanak jobban mint egy normál folyékony rúzs.

Regi23

2019. január 10.

Androgyny árnyalatot rendeltem meg, de biztos nem ez lesz az egyetlen rúzsom Jeffreetől. Először kicsit féltem, hogy milyen lesz, hiszen mégiscsak "látatlanban" vettem meg, de teljesen lenyűgözött. Nagyon tartós, evést ivást jól bírja, bár néha a nap közepe fele kell pótolni de az is nagyon könnyen megoldható. Az applikátora nagyon jól ki van talalva, könnyű használni. Ha egész nap rajtam van akkor sem szárít a többi folyékony rúzsommal ellentétben, úgyhogy biztos bővül még a készletem! :)

Update: azóta beszereztem az I’m Shook árnyalatot a Manny kollekcióból, a Wifeyt a family kollekcióból, a Can’t relate és Hi,how are ya? árnyalatokat a karácsonyi kollekcióból, es azóta is töretlen a szerelem. Amióta Jeffree rúzsokat használok, sokkal kevesebbet használom a többi rúzsomat, simán lepipálja a high end márkákat is pl Mac vagy Chanel stb, árban pedig valamivel olcsóbb ezeknél, szóval nagyon megéri :)
Már másfél éve használom az Andorgynt, igaz nem folyamatosan, de még mindig nem fogyott ki, de egyértelmű, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

arnika

2019. január 10.

Két árnyalat is megvan, egy Androgyny és Anna Nicole boldog tulajdonosa vagyok. Meg vagyok elégedve a színekkel is és a tartóssága is szuper, nem szárít különösebben. Nagyon sok szép szín közül lehet válogatni, jól kidolgozott az applikátora és külön plusz pont hogy vegán és cruelty free termékekről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.