Best of Beauty 2019

Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: cludi, Módosítva: 2018. november 1.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

Erős fedést biztosító, teljesen mattra száradó folyékony ajakrúzs. 100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: Orshe
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Pécel, fizetés: Személyes átvétel Pesten, posta előreutalás után.
Ár: 3500 Ft/db , Eladó: kkatatonia
Állapot: ecsettel próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
HeniM

2019. január 4.

Jeffree who??? Amióta tudom ez mit jelent, jobban imádom :D Nagyon szép és erős színe van, tart még evésnél is. Még szerzek más színt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Vanda234

2019. január 2.

a birthday suit árnyalatba van meg bár tökéletes a szín és tartós nagyon nagyon szárit 😞😕 ezért csak 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

casa17

2018. december 29.

Szerelem... androgyny árnyalat van meg, imádom, gyönyörűséges, tartós, kényelmes viselet.
Biztos beszerzek több színt is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Biztos beszerzek több színt is belőle.

Lina14

2018. december 28.

a birthday suit van meg. nagyon kellemes viselet, nem szárít, tartós. szép színek is vannak. az applikátor is jó, az állaga s szépen eloszlatható, és nem annyira drága. ha valamelyik másik szín megfog, mindenképp beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

borntobe

2018. december 20.

Egy Calabasas és egy Unicorn Blood tulajdonosa vagyok, az előbbi a mindennapi MLBB színem, az utóbbi az alkalmi. A formula egy álom, siklik, nem szárít, egyenletes. A Calabasas jobban bírja egy picikét, illetve kevésbé látványosan kopik, a Unicorn viszont sajnos egy evést nem bír ki, abban picit csalódtam, de szerencsére szépen lehet javítani is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

readamik

2018. december 12.

Zseniálisak ezek a rúzsok, Jeffree kitett magáért. A formula tökéletes, nem szárít, tartós (már-már annyira, hogy lemosni is elég hosszas művelet :D), a színek gyönyörűek és rengeteg féle van. Mindig a táskámban tartom valamelyiket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

csigaviki99

2018. december 6.

Legkedveltebb rúzsaim Jeffree-től származnak. :) tényleg a legjobb formulával áldott meg minket, gyönyörű színek, tartósak és kényelmesek. Merem állítani, hogy aki nem szereti őket, az vagy hamis terméket kapott vagy nem tudja felvinni rendesen...no shade, no tea.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Hatshepsut

2018. december 1.

Nagyon nagy csalódás, pedig nagyon régóta vágytam erre a rúzsra. Most hogy megszereztem egyáltalán nem tetszik. A pigmentáltsága gyenge, többször ár kell rajta menni, hogy ne legyen foltos. A tartóssága sem az igazi, 1 evést sem bír ki. Nagyon szárít! Túlárazott rúzs, a csomagolása meg egyenesen borzasztó. Ebben az árkategóriában sokkal jobb rúzsokat lehet kapni ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

mbernadettr

2018. november 25.

Jeffree rúzsai epikusan zseniálisak.
4 éve használom már, az első, jó minőségű rúzsom volt és azóta sem találtam hozzá hasonlóan tökéletes formulát.
A Unicorn Blood volt az első rúzsom - azóta újra is vásároltam már, egyből, hogy kifogyott.
Utána nem volt megállás, jött a Gemini, No tea, no shade , etcetc.
És nincs megállás.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Jeffree rúzsai epikusan zseniálisak.
Utána nem volt megállás, jött a Gemini, No tea, no shade , etcetc.
És nincs megállás.:D

hambi

2018. október 23.

Szerintem ez a márka minöségi és érdemes beruházni a termékeire. Szájfényböl a Birthday suit van meg, szép a színe, tartós is, csak nekem kopik belül a számon, de ez az én hibám föleg, mert sokszor ´dörzsölöm´ össze az ajkaimat. Lehetne egy enyhe kellemes gyümis íze vagy vmi hasonló. Szeretnék késöbb beszerezni egy nem mattos verziót is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.